objekt me qera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste

19 Nën 01:29 ,

shitet objekti

250 000 EUR

09 Pri 18:33 ,

LOKAL

350 EUR

21 Mar 22:30 ,

Objekt afarist me qera

130 EUR

Në fillim