Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 18:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viqi mashkullë

29 Maj 09:53 Kafshë në fermë , Gjakovë

Kingja/dele

28 Maj 21:38 Kafshë në fermë , Gjakovë

Marrveshje kingja

28 Maj 17:00 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viçi mashkull

28 Maj 16:35 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shite lopa

2 000 EUR

28 Maj 16:10 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten Derrat

100 EUR

28 Maj 16:00 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes mushtjerren

27 Maj 00:55 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viçi mashkull

25 Maj 11:50 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet mushtjerra

23 Maj 18:00 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqin femer

370 EUR

22 Maj 23:38 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqin 2 javesh

370 EUR

21 Maj 12:19 Kafshë në fermë , Gjakovë

zoj ne shitje

21 Maj 00:02 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viqi mashkull

12 Maj 21:43 Kafshë në fermë , Gjakovë

Qen Samoyed (Rottweiler- mundesi nderrimi)

11 Maj 21:39 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viqi mashkull

10 Maj 01:56 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten viqat

04 Maj 10:38 Kafshë në fermë , Gjakovë

Xxx

30 Pri 23:19 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet lopa

2 500 EUR

29 Pri 23:06 Kafshë në fermë , Gjakovë

Blet

1 EUR

29 Pri 22:54 Kafshë në fermë , Gjakovë

Blet

27 Pri 23:09 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes mushtjerren

27 Pri 07:17 Kafshë në fermë , Gjakovë

Maqin simqek

26 Pri 21:46 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten viqat

24 Pri 18:28 Kafshë në fermë , Gjakovë

Kafaz per pula, lepur,etj

80 EUR

21 Pri 16:10 Kafshë në fermë , Gjakovë

Rrotoballa

40 EUR Price Reduced

19 Pri 17:05 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes mzatin

4 EUR

14 Pri 17:12 Kafshë në fermë , Gjakovë

Qeni Samojed

10 Pri 14:44 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqat mashqi

06 Pri 22:19 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet KALI

750 EUR

29 Mar 10:41 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes pelen

28 Mar 22:01 Kafshë në fermë , Gjakovë

Uushitt

3 800 EUR

25 Mar 21:53 Kafshë në fermë , Gjakovë

Desh

300 EUR

25 Mar 21:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Dashi

300 EUR

25 Mar 21:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Dash

25 Mar 21:46 Kafshë në fermë , Gjakovë

Dash

300 EUR

21 Mar 21:29 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet viqi Mashkull

1 EUR

21 Mar 12:52 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes mshtjerren shterrp

20 Mar 15:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes lopen shterrp bio

17 Mar 22:49 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten viqat meshkuj

15 Mar 20:57 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiti si pas marveshjes

11 Mar 11:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqin femer

10 Mar 17:21 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten ballat

04 Mar 09:04 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes lopen shterrp

03 Mar 08:58 Kafshë në fermë , Gjakovë

Rrotaballa

45 EUR

02 Mar 15:50 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes 2viqa

01 Mar 08:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes lopen shterrp

23 Shk 21:00 Kafshë në fermë , Gjakovë

Xxx

23 Shk 20:13 Kafshë në fermë , Gjakovë

shiten

22 Shk 10:22 Kafshë në fermë , Gjakovë

Sanë në shitje

3 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione