Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje për Mekanikë dhe Lavazh në Shitje


Makina dhe paisje për mekanikë dhe lavazh në shitje. Kërko shpallje për shitje dhe blerje të paisjeve për mekanikë dhe lavazh dhe gjej paisje të ndryshme si autolarje Karcher HD 895, autolarje Wap, autolarje Parkside, shpric Karcher, makina për autolarje, makinë për larjen e tepihave, fshesë dhe lloje tjera të paisjeve për lavazh të reja dhe të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.
Dje 09:54 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Pejë

Autolarje KÄRCHER

130 EUR Price Reduced

19 Pri 15:25 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

19 Pri 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 350 bar

690 EUR

19 Pri 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania HD1000

390 EUR

19 Pri 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje e fuqishme nga Gjermania

250 EUR

19 Pri 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje DE

1 EUR

19 Pri 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 620 MS

195 EUR

19 Pri 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje profesionale DE

1 EUR

19 Pri 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Nga Gjermania

1 EUR

19 Pri 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri

260 EUR

19 Pri 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Vetura per femije

200 EUR

19 Pri 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 720 MX

340 EUR

19 Pri 15:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

19 Pri 15:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri me shtypje te forte

210 EUR

19 Pri 15:06 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

19 Pri 14:56 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

19 Pri 14:56 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

170 EUR

19 Pri 10:49 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Zvicrra 250 bar

590 EUR

19 Pri 10:49 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje HD1318 13/18 300 bar

1 050 EUR

19 Pri 10:48 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

460 EUR

19 Pri 10:46 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 140 bar nga Gjermania

195 EUR

19 Pri 10:45 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Pako per Autolarje

1 100 EUR

19 Pri 10:41 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania HD820

490 EUR

19 Pri 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet autolarje profesionale DE

590 EUR

19 Pri 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

SHITET RROBOT MAKINA PER AUTOLARJE (E RE)

29 000 EUR

19 Pri 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

19 Pri 09:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Fshes me avull e aurdhur nga Gjermania

210 EUR

19 Pri 09:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten Karcherat per Rent A Car

1 EUR

19 Pri 09:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 200 bar

490 EUR

19 Pri 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri K5.100

195 EUR

19 Pri 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet autolarja nga Gjermania 120 bar

150 EUR

19 Pri 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet autolarja nga Gjermania

460 EUR

19 Pri 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 200 bar

490 EUR

19 Pri 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje model i ri 200 bar trefaz

590 EUR

19 Pri 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Paisje per pastrimin e dyshemes

230 EUR

19 Pri 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

19 Pri 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten autolarjet

1 EUR

19 Pri 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 200 bar

490 EUR

19 Pri 08:59 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 300 bar

690 EUR


Kërko paisje për makina dhe lavazh në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me çmimet më të volitshme në treg.


Paisje për lavazh dhe mekanikë në shitje


Gjej paisje për lavazh dhe mekanikë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për autolarje, makinë për larjen e tepihave, fshesë, autolarje Wap, autolarje Parkside, shpric Karcher, Karcher HD 895 dhe paisje tjera për autolarje të markave dhe modeleve të ndryshme.


Shit paisje për mekanikë dhe lavazh në MerrJep.com


Nëse posedoni paisje të ndryshme për mekanikë apo lavazh ju mund të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com duke plotësuar formularin për shitje të paisjeve të autolarjes dhe gjeni blerësin potencial në mesin e 433 shpalljeve për paisje mekanike dhe lavazh.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione