Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:42 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 14:55 Veshje dhe Tekstil , Skenderaj

Jeleka te arrit

35 EUR

24 Maj 15:45 Prodhime ushqimore , Skenderaj

Veze te pulave te fshatit

16 Maj 17:46 Prodhime ushqimore , Skenderaj

Shes vez te pules

18 Pri 23:57 Veshje dhe Tekstil , Skenderaj

shes veshmbathje nga Zvicra

200 EUR

05 Pri 12:52 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

03 Pri 09:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

02 Pri 09:42 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

31 Mar 10:08 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

30 Mar 18:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Hudhra Bio

4 EUR

30 Mar 10:08 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

29 Mar 09:13 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

28 Mar 09:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrave

1 EUR

27 Mar 08:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

24 Mar 13:32 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

23 Mar 08:40 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Mar 12:24 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Kasht

20 Mar 02:46 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Shitet gruri

15 Mar 19:36 Veshje dhe Tekstil , Skenderaj

Shes luhajen per femij

55 EUR

12 Mar 11:13 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Misër i bardhë

06 Mar 16:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Qepe

1 EUR

06 Mar 08:45 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

05 Mar 18:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Misër

05 Mar 09:54 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

02 Mar 09:19 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

01 Mar 09:01 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

28 Shk 09:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

27 Shk 08:17 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

26 Shk 09:55 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

shes duj per lope

26 Shk 08:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

25 Shk 08:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

24 Shk 07:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

23 Shk 08:55 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Shk 09:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Shk 12:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

20 Shk 10:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

18 Shk 14:08 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Tershere

16 Shk 08:50 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

15 Shk 19:37 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

14 Shk 10:33 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

13 Shk 19:06 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

12 Shk 09:06 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

07 Shk 09:01 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

05 Shk 19:56 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

24 Jan 17:29 Të tjera , Skenderaj

Karriga - Tavolina

24 Jan 11:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Jan 14:47 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrave

1 EUR

21 Jan 12:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

11 Jan 00:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Arra

1 EUR Price Reduced

03 Jan 00:26 Të tjera , Skenderaj

Shes mikserin I ardhur nga italia

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione