Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i5 , kategori , ose vendndodhje Drenas , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Jan 15:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Drenas

Gaming pc

03 Nën 16:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Drenas

Gaming Pc

220 EUR

30 Tet 22:23 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Drenas

kompjuter i5

90 EUR

18 Tet 20:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Drenas

fujtsu esprimo

100 EUR

17 Tet 16:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Drenas

kompjuter fujitsu

100 EUR

04 Sht 15:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Lenovo Thinkpad T460s

169 EUR Price Reduced

05 Korr 16:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Pc setup ndrrohet

1 150 EUR

15 Qer 05:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet PC Gaming (Full Setup)

380 EUR

04 Qer 15:00 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Drenas

10 i5 Gaming Pc komplet

3 500 EUR

02 Qer 14:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Drenas

10 Gaming Pc i5

3 500 EUR Price Reduced

28 Maj 16:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

28 Maj 16:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

28 Maj 16:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

27 Pri 23:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s 14inch

220 EUR

15 Pri 10:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

15 Pri 10:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s

230 EUR

15 Jan 17:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

Shitet gaming pc

4 EUR

13 Jan 12:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC *URGJENT

310 EUR Price Reduced

09 Jan 22:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC (ZBRITJE)

420 EUR Price Reduced

25 Nën 23:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

LAPTOP ASUS i5 7200u 2.71ghz 8gb RAM Intel HD 620

170 EUR

09 Nën 18:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Asus TUF F15 Gaming laptop

700 EUR

07 Tet 07:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp workstation Laptop  ·  Drenas

Laptop

200 EUR

26 Sht 00:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop

250 EUR

26 Sht 00:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp workstation Laptop  ·  Drenas

llaptop hp

250 EUR

26 Sht 00:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp workstation Laptop  ·  Drenas

llaptop hp

250 EUR

14 Maj 16:59 Servis për Kompjuterë  ·  Drenas

Laptop 16 GB RAM, intel i5

320 EUR

08 Maj 19:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Drenas

Macbook Air (2015)

500 EUR

10 Pri 23:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

ThinkPad Touch

02 Shk 16:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Lenovo i5 gen8 me touch

21 Jan 14:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

HP I5 Gen7

260 EUR

31 Dhj 12:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo t 450s

300 EUR

08 Nën 14:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

ASUS S400C

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • i5 në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • i5 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • i5 në kategorinë Kompjutera desktop | Hewlett-Packard(HP)
  • i5 në kategorinë Kompjutera desktop
  • i5 në kategorinë Elektronika
  • I5 në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • i5 në kategorinë Telefona celular
  • i5 në kategorinë Lap Top/Notebook | Hewlett-Packard(HP)
  • i5 në kategorinë Lap Top/Notebook | Dell
  • I5 në kategorinë Banesa

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione