Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje për filma dhe abonime në shitje


Paisje për filma, abonime dhe dekoder të ndryshëm në shitje. Gjej shpallje për IPTV, abonime në netflix, projektor, syze 3D, VP Box, CD për filma, syze VR dhe paisje tjera të reja dhe të përdorura për filma me çmimet më të volitshme në treg.


Gjej paisjen ideale për filma shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim që MerrJep.com ofron. Shkruani në kutinë e kërkimit emrin e paisjes që kërkoni dhe shikoni vetëm rezultatet që i përshtaten kërkimit tuaj.11 Sht 09:00 Film , Gjakovë

Studio muzik Home cinema 2x1

15 EUR Price Reduced

05 Sht 12:20 Film , Prishtinë

Projektor me cerade

50 EUR

05 Sht 08:51 Film , Prishtinë

Ore Muri ( forme Movie)

17 EUR

18 Gush 15:35 Film , Prizren

Shitet Kamera Lubitel 2

2 500 EUR

30 Korr 22:41 Film , Skenderaj

AC Ryan Playon!HD Mini 2

30 EUR Price Reduced

04 Korr 13:28 Film , Prishtinë

IPTV + BIG BROTHER

60 EUR

26 Qer 13:10 Film , Deçan

Ronin MX - 3 Axis

1 495 EUR

23 Qer 12:45 Film , Prishtinë

DVD SAMSUNG

35 EUR

28 Maj 17:50 Film , Prizren

WD TV Live Player

40 EUR

28 Maj 16:11 Film , Gjilan

kamer PRIMA ZOOM 105

83 EUR

28 Maj 16:11 Film , Gjilan

kamer PRIMA ZOOM 105

83 EUR

28 Maj 16:11 Film , Gjilan

kamer PRIMA ZOOM 105

83 EUR

28 Maj 16:11 Film , Gjilan

kamer PRIMA ZOOM 105

83 EUR

28 Maj 16:11 Film , Gjilan

kamer PRIMA ZOOM 105

83 EUR

22 Pri 23:21 Film , Gjakovë

Shes aparatin canon eos rebel t2i

450 EUR

28 Mar 13:50 Film , Fushë Kosovë

Bankë

2 000 EUR

12 Mar 20:23 Film , Prizren

WD TV Live 1080p HD Media

40 EUR

19 Shk 19:28 Film , Lipjan

Proektor samsung freestyle

650 EUR

19 Dhj 23:27 Film , Prishtinë

Iptv reseller panel

15 EUR

29 Nën 18:40 Film , Prishtinë

Canon 80D + Lense 18-135

800 EUR

21 Nën 12:39 Film , Prishtinë

canon 2000d

27 Sht 23:23 Film , Pejë

Dji Mavic 2 pro Fly More Combo

1 000 EUR

27 Sht 23:23 Film , Pejë

Dji Mavic 2 pro Fly More Combo

1 000 EUR

27 Sht 23:23 Film , Pejë

Dji Mavic 2 pro Fly More Combo

1 000 EUR

27 Sht 23:23 Film , Pejë

Dji Mavic 2 pro Fly More Combo

1 000 EUR

26 Sht 17:37 Film , Prishtinë

Netflix

60 EUR

26 Sht 14:27 Film , Prishtinë

Netflix - oferta 1 vjetore

60 EUR

25 Sht 00:10 Film , Gjilan

Tv box per ip tv

40 EUR

14 Sht 11:04 Film , Prishtinë

DJI FOLLOW FOCUS

850 EUR Price Reduced

30 Korr 11:18 Film , Prishtinë

Mini projector

13 Korr 23:22 Film , Prizren

Filma VHs Shqiptar

1 EUR

08 Korr 22:21 Film , Prishtinë

Dasma e ahengje

400 EUR

13 Qer 05:20 Film , Klinë

shitet motorr 125kubik

5 055 EUR

13 Qer 05:20 Film , Klinë

shitet motorr 125kubik

5 055 EUR

13 Qer 05:20 Film , Klinë

shitet motorr 125kubik

5 055 EUR

13 Qer 05:20 Film , Klinë

shitet motorr 125kubik

5 055 EUR

13 Qer 05:20 Film , Klinë

shitet motorr 125kubik

5 055 EUR

13 Maj 19:05 Film , Prishtinë

Ekran LLED LED

02 Maj 21:06 Film , Prishtinë

Ekran Lled Video Wall

15 Pri 15:33 Film , Pejë

makin per avull tym per dasma

400 EUR

01 Pri 00:06 Film , Prishtinë

Dimer per ndriçim

31 Mar 00:12 Film , Pejë

Filmi djelmoshat e rrezikshem 1

26 Mar 22:05 Film , Prishtinë

Kanale Tv Shqip Gjolli


Jeni duke kërkuar paisje filmash të reja dhe të përdorura? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve për filma me çmimet më të volitshme në treg.


Gjej paisje për filma në MerrJep.com


Shëndrrojeni shtëpinë tuaj në kinema me paisje të shumta filmash që MerrJep.com ofron. Eksploroni gamën e gjerë të paisjeve filmike dhe gjej paisje filmash të reja dhe të përdorura në mesin e qindra shpalljeve për paisje filmash dhe abonime në MerrJep.com.


Gjej paisje filmash të reja dhe të përdorura si IPTV, abonime në netflix, projektor, syze 3D, VP Box, CD për filma, syze VR dhe shumë paisje tjera për filma me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit paisje filmash dhe abonime në MerrJep.com


Shpallje për paisje filmash të reja dhe të përdorura si dhe abonime në Netflix në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për paisje të filmave dhe abonime dhe zgjedh ofertën më të mirë për ju.


Nëse keni paisje filmashtë reja dhe të përdorura si dhe abonime për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për paisjen e filmave që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për paisje të ndryshme të filmave në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione