Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ssd 512 gb - Lap Top/Notebook Të gjitha në Prishtinë

Lenovo , 39
Apple , 18
Asus , 13
Dell , 7
Acer , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ssd 512 gb , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ssd 512 gb Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 22:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Legion 5 RTX 4070 * i RI *

1 750 EUR

13 Maj 11:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Legion Gaming

650 EUR

11 Maj 11:31 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus ExpertBook P2451FA

299 EUR Price Reduced

01 Maj 16:08 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Shitet macbook pro 16”

859 EUR

23 Pri 16:21 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Dell XPS 15 4k Touchscreen

560 EUR Price Reduced

19 Pri 14:08 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenov yoga

699 EUR

26 Mar 15:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell Precision XPS

450 EUR

23 Mar 19:31 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Prishtinë

HP Elitebook 850 32 GB RAM

500 EUR Price Reduced

14 Mar 01:57 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 14

2 200 EUR

13 Mar 14:19 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Legion

700 EUR

07 Mar 01:34 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET LAPTOP VICTUS HP 16''

1 100 EUR

22 Shk 16:37 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo, ideapad 3 (14”)

420 EUR

04 Shk 23:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad 530S

27 Dhj 00:37 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo ne gjendje perfekte

350 EUR Price Reduced

23 Dhj 12:01 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HP OMEN 2021 SI I RI

660 EUR

22 Dhj 17:30 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Vivobook  ·  Prishtinë

Asus Vivobook F515E

300 EUR

11 Dhj 16:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo Ideapad 3 Gaming

540 EUR

10 Nën 08:06 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 14" M1 (2021/2022)

1 900 EUR

05 Nën 23:39 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Apple MacBook Pro 14”, 2021 16 Gb RAM, 512 SSD,

1 650 EUR

17 Tet 17:56 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad E15 G4

750 EUR

27 Sht 08:47 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

06 Sht 22:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo

500 EUR

06 Sht 08:01 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ASUS Tuf Gaming

600 EUR

04 Sht 18:29 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Tuf Gaming

650 EUR

19 Qer 16:42 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo- Ryzen 5 5600H, 16 ram, 4gb nvidia

550 EUR

04 Qer 14:20 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Vivobook  ·  Prishtinë

ASUS Vivobook Pro 15 Oled. i7 11gen.

880 EUR

10 Maj 05:12 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 17" Core i7 /8 GB RAM/ 256 GB SSD

180 EUR

20 Pri 09:54 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 17” Core i7

180 EUR

13 Pri 10:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo ThinkPad T490

500 EUR Price Reduced

12 Pri 01:32 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro 16 inch M1 Max

2 050 EUR

28 Nën 16:32 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Prishtinë

Laptop - HP EliteBook 840 - G6

500 EUR

23 Nën 19:58 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 G713IC-HX041W

1 150 EUR

14 Nën 08:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Lenovo ideapad gaming 3 Urgjend

630 EUR Price Reduced

03 Nën 13:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

G16 i ri i7-12 16GBDDR5 512SSD NVMe

1 250 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ssd 512 gb | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ssd 512 gb ssd 512 gb m.2

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione