Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Laptop - Lap Top/Notebook Të gjitha në Kosovë

Lenovo , 729
Acer , 506
Dell , 502
Asus , 461
Apple , 191
Toshiba , 168
Sony , 92
Samsung , 75
Compaq , 63
LG , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Laptop,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Laptop Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 23:18 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop gaming

600 EUR

Dje 18:52 Lap Top/Notebook , Prizren

Llaptop DELL

150 EUR Price Reduced

Dje 17:49 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop Dell Latitude 6530

160 EUR

Dje 15:13 Lap Top/Notebook , Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 850 EUR

Dje 15:01 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop

350 EUR Price Reduced

Dje 14:59 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop

350 EUR Price Reduced

Dje 14:49 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop DELL

190 EUR

Dje 10:25 Lap Top/Notebook , Prizren

laptop samsung

1 EUR

Dje 10:25 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop Dell

60 EUR

Dje 09:40 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop Dell

150 EUR Price Reduced

27 Sht 15:11 Lap Top/Notebook , Shtime

Laptop Acer

140 EUR

27 Sht 09:25 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15" 2018

850 EUR

27 Sht 09:03 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 07:52 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Microsoft Surface Pro 4

250 EUR Price Reduced

26 Sht 21:11 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Asus Vivobook

630 EUR Price Reduced

26 Sht 19:19 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MSI KATANA GAMING LAPTOP

950 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Laptop | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • laptop në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • laptop në kategorinë Elektronika
  • Laptop gaming në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Laptop në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • laptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Acer
  • laptop në kategorinë Vila
  • Laptop në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • laptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Asus
  • Laptop në kategorinë Tableta | Apple
  • laptop në kategorinë Biznes dhe punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione