Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pc core 16 - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pc core 16 , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pc core 16 Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Pri 18:35 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Gaming MS Fighter V315 - 2060 6GB

435 EUR

03 Pri 18:33 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

MS ARMOR V700

347 EUR

03 Pri 18:32 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Gaming MS Fighter V315

367 EUR

03 Pri 18:27 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Gaming MS ARMOR V700

390 EUR

28 Mar 16:28 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Xigmatek Eros Gaming PC

599 EUR

09 Mar 03:22 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 13" Retina 2013 Corei5/8/256 GB SSD

244 EUR Price Reduced

06 Mar 23:44 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shes Mac Tower PC

480 EUR

01 Mar 13:57 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15” 2017

770 EUR

10 Jan 03:01 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

350 EUR

10 Jan 02:43 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

1 EUR

19 Dhj 10:01 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop Gigabyte

1 200 EUR

10 Dhj 20:12 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC komplet 6 sete

3 600 EUR

19 Nën 05:03 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Full Setup Gaming Pc (Razer)

620 EUR

10 Nën 23:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Gaming pc

300 EUR

01 Nën 21:46 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Prishtinë

HP EliteBook Folio ne super gjendje

120 EUR Price Reduced

03 Tet 06:44 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15" 2018

765 EUR Price Reduced

28 Sht 11:03 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad P50 - Intel Core i7-6820HQ, 16GB 750GB

400 EUR

27 Sht 09:03 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

07 Sht 08:28 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Shitet Super Setupi Gaming

1 700 EUR

28 Gush 01:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Gaming PC / Urgjent

499 EUR

25 Gush 19:13 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus TUF Dash F15 2021

850 EUR

02 Gush 17:13 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC GAMING- intel core i7-4790k, GTX 1060 6GB

425 EUR

23 Korr 22:13 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Setup

1 500 EUR

19 Korr 16:47 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop LENOVO Gaming

250 EUR Price Reduced

21 Qer 20:17 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Super PC ne shitje 1250 euro

1 250 EUR

11 Qer 14:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc Komplet Set-Up Gaming

950 EUR

03 Qer 23:27 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

PC GAMING NE GJENDJE PERFEKTE

1 550 EUR

25 Pri 18:51 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Prishtinë

Shitet Gaming PC

430 EUR Price Reduced

20 Pri 09:54 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 17” Core i7

180 EUR

05 Pri 02:34 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET SETUP

1 400 EUR

30 Mar 10:24 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15” Retina Mid 2012

300 EUR

29 Mar 17:08 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC - i7 - 16 Gb Ram - GTX 1060

399 EUR

21 Mar 19:07 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

Gaming PC + Monitor 144Hz - i7/16GbRam/1060

600 EUR

09 Mar 22:47 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Setup !!

1 600 EUR

14 Shk 21:07 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

gaming pc full setup

1 100 EUR

04 Shk 17:25 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Prishtinë

Gaming Pc

2 500 EUR

26 Jan 02:20 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PS4 PC setup full

1 255 EUR

13 Jan 09:44 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC komplet

3 800 EUR Price Reduced

10 Jan 13:33 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten kompjuteret i5 Gen 8 16GB RAM 128GB SSD

370 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pc core 16 | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione