Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i5 6500" | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Kompjuterë (komplet)

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i5 6500",kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i5 6500" Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:24 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

190 EUR

15 Jan 17:28 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet gaming pc

4 EUR

15 Dhj 21:46 Kompjutera desktop , Besianë

Pc Gaming

645 EUR

06 Nën 20:00 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shitet PC

510 EUR

27 Tet 11:41 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

400 EUR

26 Tet 00:45 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

400 EUR

17 Tet 17:51 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

400 EUR

16 Tet 23:33 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

1 EUR

15 Tet 12:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

1 EUR

05 Tet 08:48 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc + Monitor

400 EUR

24 Sht 23:44 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

300 EUR

17 Sht 09:34 Kompjutera desktop , Gjilan

shitet

500 EUR

17 Sht 09:09 Kompjutera desktop , Gjilan

shitet

400 EUR

13 Sht 10:58 Kompjutera desktop , Gjilan

shitet

450 EUR

05 Sht 23:54 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

290 EUR

09 Korr 14:18 Kompjutera desktop , Pejë

GAMING PC INTEL CORE I3 6100

350 EUR

01 Korr 16:39 Kompjutera desktop , Gjakovë

DELL OPTIPLEX 3040

220 EUR

15 Qer 20:01 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

300 EUR

16 Maj 16:20 Kompjutera desktop , Ferizaj

PC GAMING

435 EUR

27 Pri 20:30 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

290 EUR

15 Pri 15:33 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

290 EUR

08 Pri 23:51 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

07 Pri 17:31 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming Pc

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i5 6500" | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione