Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaming - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaming,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaming Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 19:27 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming PC

300 EUR

15 Tet 22:45 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming PC

330 EUR

30 Mar 12:58 Kompjutera desktop , Skenderaj

Pc komplet 30-60 gtx alien

1 300 EUR

20 Shk 23:23 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming setup

1 EUR

16 Nën 10:45 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming MS AQUARIUS

349 EUR Price Reduced

23 Qer 01:16 Kompjutera desktop , Skenderaj

Shitet setup komplet

320 EUR

28 Maj 21:41 Kompjutera desktop , Skenderaj

SHITET GAMING PC

500 EUR

28 Maj 19:24 Kompjutera desktop , Skenderaj

SHITET GAMING PC

500 EUR

02 Maj 15:48 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming PC - Kompjuter per Lojra

300 EUR

02 Maj 15:48 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gaming PC - Kompjuter per Lojra

300 EUR

23 Pri 19:26 Kompjutera desktop , Skenderaj

PC GAMING I7 9700K

1 150 EUR

07 Qer 23:04 Kompjutera desktop , Skenderaj

Shes Pc Gaming

07 Qer 23:04 Kompjutera desktop , Skenderaj

Shes Kumpjoter Gaming

24 Gush 10:17 Kompjutera desktop , Skenderaj

PC Gaming komplet

1 500 EUR

09 Jan 19:41 Kompjutera desktop , Skenderaj

Pc Gaming

220 EUR

05 Sht 21:24 Lap Top/Notebook , Skenderaj

Asus Gaming Llaptop

680 EUR

16 Korr 14:28 Kompjutera desktop , Skenderaj

Dell Precision T3500

300 EUR

04 Korr 02:10 Kompjutera desktop , Skenderaj

Kompjuter per Fortnite

335 EUR

21 Mar 19:12 Kompjutera desktop , Skenderaj

shes kompjutera gaming

23 Nën 17:22 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gtx 1060 6gb konaktoni per ma shum info

180 EUR

15 Nën 18:00 Kompjutera desktop , Skenderaj

Ge force gtx 1060 6gb

200 EUR

13 Nën 17:01 Kompjutera desktop , Skenderaj

Ge force gtx 1060 6gb

200 EUR

05 Nën 23:27 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gtx 1060 6 gb , 1x8gb ram , processor

200 EUR

28 Tet 16:08 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gtx 1060 6GB ( monitor 1x8ram cpu etj)

200 EUR

23 Tet 14:06 Kompjutera desktop , Skenderaj

Gtx 1060 6GB ( monitor 1x8ram cpu etj)

200 EUR

04 Tet 21:57 Kompjutera desktop , Skenderaj

NVIDIA QUADRO 2000 1GB

50 EUR

03 Qer 15:13 Kompjutera desktop , Skenderaj

Shes komputer Intel Vpro

150 EUR

08 Jan 03:27 Kompjutera desktop , Skenderaj

Tavolin per PC gaming

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaming | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gaming pc në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Gaming në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • gaming pc në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Gaming në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • gaming në kategorinë Vila
  • Gaming në kategorinë Elektronika
  • gaming pc në kategorinë Elektronika
  • Gaming në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Gaming pc në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • gaming në kategorinë Kompjutera desktop | Lenovo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione