Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iPad - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iPad,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iPad Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:09 Telefona celular , Gjilan

Ipad 7th generation + tastier

200 EUR

Dje 13:09 Telefona celular , Gjilan

Ipad 6th generation 32 gb

150 EUR

Dje 10:55 Telefona celular , Prishtinë

IPhone

Dje 00:57 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Matës i baterive

12 EUR

Dje 00:56 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

01 Tet 11:05 Telefona celular , Gjakovë

shes ipad samsung tab3

30 Sht 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

29 Sht 17:16 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Prishtinë

Shitet Rx 6700 XT 12GB

550 EUR

29 Sht 02:17 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fushë Kosovë

iPad per femije te ndryshem

45 EUR

29 Sht 02:16 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fushë Kosovë

Ipad mini 2

75 EUR

28 Sht 13:27 Kompjuterë (komplet) Tableta , Vushtrri

tablet

40 EUR

27 Sht 10:31 Telefona celular , Prishtinë

iPad 5 128GB Ce ����

155 EUR

27 Sht 09:03 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

24 Sht 22:41 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

iPad 5th Generation 128 giga

135 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iPad | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ipad në kategorinë Elektronika
  • ipad në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Ipad në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • iPad në kategorinë Elektronika
  • Ipad në kategorinë Telefona celular | LG
  • iPad në kategorinë Pajisje Audio
  • ipad pro në kategorinë Elektronika
  • ipad në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Ipad në kategorinë Hapsirë afariste
  • ipad pro në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione