Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Në shitje (Shitet, Shes) në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Servis për Kompjuterë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Gush 16:19 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Disk i llaptopit

15 EUR

16 Pri 18:04 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

XBOX ONE S 500gb

250 EUR

31 Jan 15:47 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

ADOBE MASTER COLLECTION 2023

50 EUR

03 Dhj 12:32 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Kartel grafike

150 EUR

18 Jan 10:09 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

GeForce rtx 3090 Advanced

3 200 EUR

16 Tet 01:02 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

ComputerService

01 Tet 11:21 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

300 Mbps Tenda Wireless

18 EUR

01 Tet 11:20 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Servis i Kompjuterev Laptopave TV

1 EUR

20 Mar 12:30 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Dell

01 Jan 17:12 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Maus steel series

49 EUR

02 Gush 11:43 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Llaptop lenovo

280 EUR

24 Maj 15:35 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Shitet laptop toshiba

30 EUR

10 Pri 18:32 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Wifi Router

25 EUR

31 Mar 23:02 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Sony

99 EUR

16 Tet 14:31 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Shitet ora Swatch

120 EUR

27 Gush 18:32 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

UPS-APC Smart Rek-Mont

300 EUR

11 Maj 19:21 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

kafsh shtepijake

1 100 EUR

27 Pri 14:40 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Monitor

15 EUR

06 Shk 21:16 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

Xbox 360

70 EUR

19 Dhj 19:41 Servis për Kompjuterë , Ferizaj

LAPTOP i5

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Servis për Kompjuterë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione