Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S3 - Telefona celular Të gjitha në Prishtinë

Samsung , 453
Nokia , 6
Sony , 3
HTC , 1
Huawei , 1
LG , 1
Motorola , 1
Samsung , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S3 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S3 Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

01 Jan 16:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

samsung galaxy watch gear s3 frontier

1 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

08 Sht 00:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet IPAD 11 pro nga Zvicrra CE����

800 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

05 Dhj 13:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3 Mini  ·  Prishtinë

Samsung

20 EUR

11 Pri 12:14 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A01 Core  ·  Prishtinë

Samsung a01 core

80 EUR

Shitësit të Besuar
15 Shk 10:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

samsung s3 mini

25 EUR

11 Jan 00:14 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Prishtinë

✅ MOTOROLA SMARTPHONE

13 Dhj 10:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S  ·  Prishtinë

Samsung TAB S3

165 EUR

11 Nën 21:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Prishtinë

kerkoj samsung s3 neo

13 Tet 13:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

galaxy frontier s3

140 EUR Price Reduced

31 Maj 16:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

Telefona Qe i Keni me shit URGJENT

30 Maj 19:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge+  ·  Prishtinë

Blejm Telefona Qe i Keni me shit URGJENT

29 Maj 22:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Blejm Telefona

29 Maj 20:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Blejm Telefona

29 Maj 20:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Vetem iPhone dhe Samsung

31 Mar 18:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

Samsung GALAXY S3

15 EUR

26 Mar 23:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

Samsung GALAXY S3

15 EUR

15 Mar 04:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

samsung s3

30 EUR

11 Mar 21:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3 Mini  ·  Prishtinë

Samsung S3 Mini

35 EUR

11 Mar 18:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Prishtinë

samsung s3 krejt ne rregull

25 EUR

10 Jan 15:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4 mini  ·  Prishtinë

Shes telefonat S3 ,S4 mini dhe huawei p8

100 EUR

03 Jan 02:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

Icloud

28 Dhj 15:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4  ·  Prishtinë

Shes iphone 4 16 gb 22 euro

22 EUR Price Reduced

26 Dhj 17:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Prishtinë

Shes telefonat S3 ,S4 mini dhe huawei p8

100 EUR

11 Dhj 16:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

Shes Samsung S3 20€

20 EUR

09 Dhj 09:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Prishtinë

Iphone 6s ,6

200 EUR

04 Dhj 22:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

Samsung gear S3 120e

04 Dhj 21:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  A3 2016  ·  Prishtinë

samsung s3 mini

20 EUR

02 Sht 11:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Prishtinë

Iphone 7

135 EUR

31 Gush 18:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

Iphone 8

245 EUR

06 Gush 14:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J1  ·  Prishtinë

Shiten ose ndrrohen

01 Gush 17:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Prishtinë

Samsung S3 NEO

35 EUR

30 Qer 13:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s8

120 EUR

18 Pri 23:54 Telefona celular  ·  Prishtinë

Blejm VETEM SAMSUNG DHE IPHONE

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S3 | Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

S350 s350 S320 S320 S320 S320 s350 S320 s3 S320

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione