Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Adapter - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 1295
Huawei , 112
Nokia , 70
Sony , 70
HTC , 41
LG , 27
Acer , 10
Motorola , 10
Alcatel , 9
Lenovo , 8
Apple , 8
AT&T , 7
Vertu , 7
Acer , 5
HP , 4
Mobile , 4
ZTE , 4
Samsung , 4
Asus , 2
Benefon , 2
Dell , 2
Amoi , 1
i-mobile , 1
O2 , 1
Panasonic , 1
WND , 1
Nintendo , 1
Asus , 1
Toshiba , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Adapter , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Adapter Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:32 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

Dje 14:18 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

Dje 14:14 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

Dje 14:13 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

Dje 14:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Samsung A03S  ·  Prizren

Samsung A03 core

85 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 11:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet telefoni i ri me pako

85 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 02:25 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

▪️Iphone X CE

150 EUR

Shitësit të Besuar
23 Maj 21:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold3  ·  Gjilan

Mobil

195 EUR

23 Maj 21:15 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prishtinë

▪️Iphone XS GOLD CE

160 EUR

Shitësit të Besuar
20 Maj 16:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Gjilan

Samsung Galaxy A71

165 EUR Price Reduced

17 Maj 10:39 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend P20 Lite  ·  Prizren

Huawei P20 Lite

69 EUR Price Reduced

17 Maj 10:38 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10 lite  ·  Prizren

Huawei p10 lite

55 EUR

16 Maj 21:57 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Gjilan

Shes One Plus 8 8/128

200 EUR Price Reduced

15 Maj 20:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 edge  ·  Prishtinë

Shes Samsung S8 edge

50 EUR

14 Maj 13:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

IPHONE 13 PRO MAX 128 GB BLUE I RI

640 EUR

13 Maj 19:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Prishtinë

Iphone 14 prej zvicrre

600 EUR

08 Maj 23:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Prizren

iPhone SE2 256 giga (adapter gratis)

170 EUR

08 Maj 12:21 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Redmi Note 12 Pro 5G 128/8 + Pako + 67W adapter

235 EUR

08 Maj 12:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Prizren

Iphone SE2 128 giga (me adapter gratis)

130 EUR

08 Maj 12:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Redmi Note 12 Pro 256/8GB RAM + 67Wat adapter

222 EUR

07 Maj 21:13 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Realme C51 128 GB

150 EUR

06 Maj 23:12 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Keyone  ·  Gjakovë

Blackberry KEYone

2 EUR

25 Pri 10:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G510  ·  Prishtinë

Redmi Note 11

129 EUR

24 Pri 22:16 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

23 Pri 23:25 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Prishtinë

Xiaomi Redmi Note 11

130 EUR

17 Pri 19:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Gjilan

Samsung

110 EUR

09 Pri 23:59 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Acer Chromebook 315

199 EUR

08 Pri 15:56 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Telefon për të moshuar Evolveo EasyPhone EB

40 EUR

06 Pri 03:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet tel. Mobil galaxy A15

145 EUR

01 Pri 13:47 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Izi Vape - Pods

35 EUR

01 Pri 06:09 Shitore Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  C902  ·  Gjilan

Sony Ericsson me adapter

20 EUR

Online Shitësit të Besuar
31 Mar 20:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Mitrovicë

samsung a14 Pa perdor

120 EUR

16 Mar 10:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Therandë

iPhone X 64GB

125 EUR

13 Mar 19:51 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

APPLE WATCH SERIES 6 44M ME PAKO SIKUR E RE☑️

199 EUR

05 Mar 17:30 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

APPLE WATCH SERIES 6 44M ME PAKO SIKUR E RE☑️

210 EUR

29 Shk 13:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Prishtinë

iPhone 7 i zi 32 GB

49 EUR Price Reduced

28 Shk 21:41 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

APPLE WATCH SERIES 6 44M ME PAKO SIKUR E RE☑️

210 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Adapter | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione