iPhone 7 Plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 34
Huawei , 7
LG , 3
Sony , 2
HTC , 1
i-mobile , 1
Nokia , 1
Telit , 1
Lenovo , 1
22 Nën 16:46 ,

Iphone 7 Plus

269 EUR

19 Nën 13:49 ,

iphone 7 plus

185 EURNë fillim