Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9506 Galaxy S4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9506 Galaxy S4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Maj 02:20 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s4

20 EUR

25 Shk 09:44 Telefona celular , Mitrovicë

Shes telefoni

1 EUR

13 Shk 21:48 Telefona celular , Shtime

SAMSUNG S4 NGA ZVICRRA

45 EUR

04 Dhj 00:09 Telefona celular , Prishtinë

samsung s4

15 EUR

07 Sht 14:51 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

40 EUR

17 Qer 11:34 Telefona celular , Vushtrri

Shes

45 EUR

05 Qer 10:22 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s4

40 EUR Price Reduced

28 Nën 15:04 Telefona celular , Vushtrri

Samsung

35 EUR

21 Nën 16:32 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung s4

40 EUR

04 Nën 15:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s4

55 EUR

13 Tet 20:20 Telefona celular , Prizren

Shitet

40 EUR

28 Qer 21:10 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S4

40 EUR

10 Maj 15:31 Telefona celular , Prizren

Samsung S4 - 50€

50 EUR

27 Jan 22:57 Telefona celular , Drenas

Samsung s4

60 EUR

25 Jan 13:58 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s4

60 EUR

22 Jan 12:07 Telefona celular , Gjilan

Ushitt flm merrjep

55 EUR

19 Jan 18:21 Telefona celular , Dardanë

telefon

60 EUR

12 Dhj 21:18 Telefona celular , Prizren

Samsung s4

35 EUR

09 Tet 08:15 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsungun s4 ,,16 giga

90 EUR

26 Gush 18:29 Telefona celular , Gjilan

shes

100 EUR

26 Korr 02:52 Telefona celular , Gjilan

Samsung S4

80 EUR

24 Korr 11:53 Telefona celular , Gjakovë

samung s4 4g

75 EUR

18 Korr 23:26 Telefona celular , Drenas

Shes Galaxy S4

70 EUR

14 Korr 20:03 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung galaxy S4 - 16GB

90 EUR

05 Korr 17:04 Telefona celular , Gjilan

Samsung 4s

70 EUR

15 Qer 11:10 Telefona celular , Gjilan

shes orgjend samsungin s4

55 EUR

10 Qer 22:18 Telefona celular , Burim

Shitet samsung es4

90 EUR

10 Qer 01:13 Telefona celular , Prizren

shitet

65 EUR

26 Maj 14:38 Telefona celular , Therandë

Samsung s4

65 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9506 Galaxy S4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione