Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ulse per golf 5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ulse per golf 5 , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ulse per golf 5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 08:03 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 31.000eur ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:14 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Ferizaj

Shes pikap citroen jumpy 2.0 hdi rks 8 muj 1.750 eu 04428087

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 03:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shitet

6 650 EUR

28 Maj 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Ferizaj

golf 5

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 15:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

045450187

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Shk 13:26 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 11:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne Rotor 19/245/40

950 EUR

05 Gush 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet Sprinter 313cdi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 13:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pjes per vetura

07 Tet 23:16 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Pioneer  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Zoshnik

170 EUR

07 Tet 18:13 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Pioneer  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Zoshnik

170 EUR

26 Qer 17:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Ferizaj

ULSE per GOLF 5

120 EUR

21 Sht 02:55 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

Opel Zafira 1.9 cdti 2007 automatik

6 300 EUR

16 Korr 21:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 5 2.0 TDI

5 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 17:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

ULSE me TAPACIRA 4 Dyer GOLF 5

120 EUR

16 Jan 09:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shes golf 5 1.9TDI klimatronik nfund 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Wv passat 3c 2.0 tdi DSG 2009 zvicrra me doga

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 17:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma te reja 205/55/16

35 EUR

11 Nën 17:17 Të tjera  ·  Ferizaj

Goma te REJA 225/45/17 - Montimi,balansimi GRATIS

43 EUR

26 Gush 10:02 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Ferizaj

PS4 Slim 5copa,TV 50inq

4 500 EUR

14 Mar 10:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Ferizaj

iPad mini

100 EUR

22 Shk 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 1.9 TDI RKS 10 Muaj 130HP

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Ferizaj

Peugeot 1.6 DCI partner me 5 ulse rks 2011

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 11:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE DSG AUTOMATIK -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ulse per golf 5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione