Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

FK439 Leshohen Banesat Te ELIZA A Me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Sot 17:23 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet garsonjere në Fushe Kosove me 46.72m2

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:23 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2.5 dhomëshe 70m2 kati 1 Fushë Kosovë

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 17:23 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Fushë Kosovë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:22 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banes 2 dhomëshe 60m2 Fushë Kosovë

42 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:22 Banesa , Fushë Kosovë

-Banese ne SHITJE Fushë Kosovë - prej 104m

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:22 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 2 dhomëshe 50m2 kati 6 Fushë Kosovë

32 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:22 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 2 dhomëshe kati 6 me Flet Poseduse Fushe Kosove

32 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:21 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 96m2

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:21 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 115m2 kati 2 Bresje

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:20 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 2 dhomshe 70m2 kati 4 Fushë Kosovë

43 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:20 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 2 dhomëshe kati 1 Fushë Kosovë

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:19 Banesa , Fushë Kosovë

APARTMENT PËR PUSHIME JAVORE,MUJORE NË FUSHË KOSOVË.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:19 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 62m2 kati 6 Fushë Kosovë

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:19 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 79,82

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:19 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomëshe ne Fushe Kosove

51 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:18 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomëshe 86m2 kati 2 Fushë Kosovë

56 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 17:18 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe kati 3 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione