Banesa me flet poseduse | Fushë Kosovë

Vendbanime , 133
Dje 18:02 ,

Shitet banese me flet poseduese ne Fushe Kosove

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 07:07 ,

Shitet Banesa

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
10 Jan 11:42 ,

shes banes

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Dhj 23:58 ,

Shitet banesa e mobiluar dhe me garazhd

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Gush 13:52 ,

Shes banesen 97.3

Numri i dhomave: 3


Në fillim