Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paradhom | Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Paradhom,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Paradhom Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 15:03 Banesa , Fushë Kosovë

Eliza C - Pamje nga parku

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Mar 18:05 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

Numri i dhomave: 3,5
28 Shk 17:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes E mobiluar

175 EUR / muaj

28 Shk 17:02 Banesa , Fushë Kosovë

Banes te Bau Marketi Fush Kosove

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 16:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banes te Bau Marketi Fush Kosove

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 16:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banes vetëm per afat gjat

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 16:56 Banesa , Fushë Kosovë

Banes te Bau Marketi Fush Kosove

175 EUR / muaj

28 Shk 16:56 Banesa , Fushë Kosovë

Banes për afat gjat

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:33 Banesa , Fushë Kosovë

Fush Kosove - Afer Bau Marketit

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:32 Banesa , Fushë Kosovë

Banes Afer Bau Marketit e Mobiluar

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:32 Banesa , Fushë Kosovë

Banes te Bau Marketi Fush Kosove

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:29 Banesa , Fushë Kosovë

Fush Kosove - Afer Bau Marketit

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Shk 17:13 Banesa , Fushë Kosovë

Banes afer Bau Marketit

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 13:50 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Dhj 18:49 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Nën 12:58 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Nën 20:38 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Nën 19:56 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Sht 09:52 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Gush 19:15 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 19:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
03 Maj 15:59 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Pri 17:17 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Pri 14:12 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Jan 12:38 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira ne Fushe Kosove

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Korr 13:19 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Korr 23:30 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 14:42 Banesa , Fushë Kosovë

leshohet banesa ne qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Dhj 02:11 Banesa , Fushë Kosovë

banesa ne shitje fush kosov kati 2 te plus minus

32 500 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Qer 10:37 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa Dy dhomshe kati 2

Numri i dhomave: 2
24 Qer 12:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa Katin 2 72m2 38000€ 2Dhomshe

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 21:41 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

Numri i dhomave: 3,5
09 Tet 09:22 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet urgjent banesa ne Fushe Kosove

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Tet 22:01 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet urgjent banesa ne fushe kosove

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Sht 22:50 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet

22 500 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 21:12 Banesa , Fushë Kosovë

Shes banesen ne Fushe Kosove

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 17:58 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banes me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Pri 21:35 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Mar 20:43 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Paradhom | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione