Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zagar - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zagar,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zagar Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:38 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

27 Sht 15:20 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

24 Sht 02:50 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Gjilan

Bicikleta

1 EUR

06 Sht 20:27 Libra dhe Revista , Gjilan

Fjalor elektronik interaktiv

20 EUR Price Reduced

06 Sht 19:31 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

09 Gush 12:22 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

1 EUR

14 Korr 20:58 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

200 EUR Price Reduced

08 Qer 13:18 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

400 EUR

02 Qer 23:35 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar Posacv

500 EUR

28 Maj 14:11 Telefon fiks , Gjilan

Zagar

199 EUR

01 Pri 13:19 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

300 EUR

13 Mar 18:33 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

20 Shk 00:43 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Shiten

17 Nën 18:03 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

zagar

22 Tet 12:11 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

150 EUR

26 Sht 00:59 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

350 EUR

14 Sht 04:28 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

zagar

28 Gush 11:37 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

350 EUR

23 Gush 18:09 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

zagar

100 EUR

31 Korr 18:33 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

200 EUR

13 Korr 23:22 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

1 EUR

28 Maj 16:24 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

1 EUR

27 Maj 07:45 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

150 EUR

21 Maj 19:57 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

200 EUR

15 Maj 23:08 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

zagar

230 EUR

15 Maj 19:25 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar 3 ngjyresh

250 EUR

08 Maj 10:55 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

1 EUR

11 Pri 23:18 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

150 EUR

27 Shk 10:18 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Kerkoj zagar klysh

1 EUR

25 Shk 20:36 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

1 EUR

20 Shk 15:37 Kafshë në fermë , Gjilan

Zagar

250 EUR

20 Shk 14:49 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar gjuetie

09 Shk 21:55 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

3 zagar gjueti

500 EUR

08 Shk 15:21 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

120 EUR

23 Jan 02:24 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

250 EUR

13 Jan 13:57 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Posavac 7 meseci

80 EUR

12 Jan 12:21 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagar

250 EUR

04 Jan 20:12 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Zagari humbur

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zagar | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • zagar në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • zagar në kategorinë Vetura | Suzuki | SJ Samurai
  • Zagar në kategorinë Kros/Enduro
  • zagar në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Zagar në kategorinë Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
  • Zagar në kategorinë Makina udhëtimi
  • zagar në kategorinë Kafshë në fermë
  • Zagar në kategorinë Rimorkio
  • Zagar në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Zagar në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione