Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

N | Fushë Kosovë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe N,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj N Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:11 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:59 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Mar 18:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 68.8 m2

650 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Shk 18:33 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Dhj 14:44 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

670 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Nën 03:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
29 Sht 09:01 Banesa , Fushë Kosovë

Objet Me Qera

Numri i dhomave: 4
12 Sht 18:31 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
19 Qer 23:51 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

Numri i dhomave: 1
08 Qer 22:53 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

620 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Shk 17:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa n katin e 4 lift uj rrym 24 or

42 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Dhj 23:34 Banesa , Fushë Kosovë

Shes banes fush kosov 68.8 kati 1

Numri i dhomave: 1
12 Nën 05:35 Banesa , Fushë Kosovë

Banes n Fushë Kosov

43 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
17 Gush 21:42 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 47m2 ne Fush Kosovë

23 500 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Korr 19:15 Banesa , Fushë Kosovë

Lëshoj Banesen me qera Nga Kati 1-Deri 7 Banesat Posedoj (N

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Korr 13:00 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Korr 12:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet BANESA - Mrapa Rruges B

900 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

33 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
19 Korr 12:56 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Korr 12:56 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Korr 12:55 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:55 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

180 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:55 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira te Arditi Group

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Korr 12:54 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
19 Korr 12:54 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
19 Korr 12:54 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
19 Korr 12:53 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
19 Korr 12:53 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira - Perballe Lagjes Eliza

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Korr 12:53 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira - Besi Regllazh

200 EUR / muaj

19 Korr 12:51 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet lokali

810 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Korr 12:47 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2,5
19 Korr 12:47 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira - Lagjja Eliza

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
19 Korr 12:46 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira - Afer shkolles Mihal Grameno

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Korr 12:45 Banesa , Fushë Kosovë

Shiten banesat

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
19 Korr 12:45 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
07 Korr 14:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
04 Korr 11:48 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 1 dhomshe n'rrugen Dardania Fush Kosovë

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Korr 11:39 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 1 dhomshe n Fush Kosovë

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Qer 15:10 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 62m2 ne Fush Kosovë

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Qer 14:39 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 1 dhomshe n Fush Kosovë

23 500 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj N | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione