Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma të përdorura në shitje - Michelin, Sava, Goodyear dhe më shumë

Gjeni goma të përdorura për veturën tuaj në mesin e mijëra shpalljeve ditore për të gjitha llojet e gomave në MerrJep.com.


Kërkoni goma të përdorura në MerrJep.com dhe gjeni llojet më të njohura të gomave të verës dhe gomave të dimrit si goma Continental, Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop, Sava, goma Kelly etj për të gjitha llojet e veturave dhe makinave.

Dje 09:12 ,

Goma 14

35 EUR Price Reduced

24 Maj 18:29 ,

Goma 16 c

30 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për goma të përdorura në Kosovë.


Filtroni shpalljet në bazë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron. Kërkoni për goma të përdorura në shitje duke shtuar çmimin dhe gjeni goma të përdorura në shitje, goma të dimrit apo të verës të cilat i përshtatet veturës dhe nevojave tuaja personale.


Goma të përdorura në shitje


Goma të përdorura cilësore me çmimet më volitshme në treg mund t'i gjeni në MerrJep.com.


MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe nëse kërkoni goma të përdorura të markave të ndryshme si goma të përdorura Continental, goma të përdorura Michelin, goma të përdorura 15, goma dimri 17, goma 14, goma 195 65 r15, goma 225 40 r18, goma 195/50 r15 dhe modele tjera të gomave në shitje.


Përse të blini goma të përdorura?


Është e vërtetë që mund të kursesh pak para duke blerë goma të përdorura, por kjo nuk është arsyeja e vetme për ta bërë këtë. Ka edhe arsye të tjera.


Gomat e përdorura janë të shkëlqyera për ata që duan të kursejnë para, por gjithashtu për ata që duan goma të besueshme që janë më të sigurta se gomat që vijnë me automjetin e tyre.


Si të shisni goma të përdorura në MerrJep.com?


Shitja e gomave të përdorura mund të jetë një sipërmarrje fitimprurëse. Ndërsa çmimi i gomave të reja është rritur gjatë viteve të fundit, çmimi për goma të përdorura ka mbetur pothuajse i njëjtë. Si rezultat, gjithnjë e më shumë njerëz po kërkojnë goma të përdorura për të shitur.


Nëse keni goma të përdorura dhe doni t'i shisni ato, mënyra e vetme për shitje të shpejtë është platforma MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet është të regjistroni shpallje për goma të përdorura në në MerrJep.com me të gjitha informacionet e nevojshme dhe të gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për goma të përdorura në platformën më të madhe për tregti në Kosovë, MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione