Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dekoruese për vetura -

Kërkoni pjesë dekorative dhe sportive të reja dhe të përdorura për vetura në kategorinë “Styling dhe Paisje Sportive” të MerrJep.com dhe gjeni mijëra shpallje për pjesë dekoruese për makina dhe vetura.


Kërkoni shpallje për pjesë stilimi për enterier dhe eksterier të veturës dhe paisje sportive si drita led, shirita dekorues, maska për vetura, stopa, perde errësuese, timon, karrika, mbulesë xhami dhe lloje tjera të dekorimeve për të gjitha llojet e veturave.

Dje 10:46 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Hallogenka

30 EUR

Dje 10:45 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Shtopa lled per golf 6

270 EUR

Dje 09:23 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Audi Logo OE

120 EUR

01 Tet 14:10 Styling dhe Pajisje Sportive , Gjilan

BMW X3 M

01 Tet 14:08 Styling dhe Pajisje Sportive , Gjilan

Karrika bmw f30

01 Tet 14:05 Styling dhe Pajisje Sportive , Besianë

Kufer per vetura

100 EUR Price Reduced

30 Sht 15:26 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Timon GTD GTI R Line

550 EUR

28 Sht 11:34 Styling dhe Pajisje Sportive , Mitrovicë

Branik per GOLF 5 GTI Look

300 EUR

27 Sht 09:58 Styling dhe Pajisje Sportive , Gjilan

Grilli me Drita Katror

85 EUR Price Reduced

27 Sht 07:53 Styling dhe Pajisje Sportive , Klinë

Titulk

124 EUR

26 Sht 18:31 Styling dhe Pajisje Sportive , Ferizaj

Llajsne

45 EUR

26 Sht 06:05 Styling dhe Pajisje Sportive , Pejë

Fara per Golf 3 model i golf 4

80 EUR

26 Sht 06:02 Styling dhe Pajisje Sportive , Prizren

Distancera

120 EUR Price Reduced

24 Sht 22:00 Styling dhe Pajisje Sportive , Prizren

Spojler lip per seat leon mk2

50 EUR Price Reduced

24 Sht 20:39 Styling dhe Pajisje Sportive , Prishtinë

Golf 4 shtopa

23 Sht 21:25 Styling dhe Pajisje Sportive , Ferizaj

Shitet

250 EUR

23 Sht 16:54 Styling dhe Pajisje Sportive , Ferizaj

Shiten shinat

100 EUR

21 Sht 18:12 Styling dhe Pajisje Sportive , Ferizaj

Shitet braniku F30

200 EUR

Blini dhe shisni pjesë dekoruese dhe paisje sportive për veturën tuaj në MerrJep.com. Platforma MerrJep..com iu ofron përzgjedhje të madhe për pjesë dekoruese të të gjitha llojeve të veturave. Gjeni aksesorët ideal për veturën tuaj në MerrJep.com.


Pjesë dekoruese për vetura në shitje


Ju nuk keni nevojë të jeni dizajner për të plotësuar dizajnin e zakonshëm të veturës suaj. E gjitha çfarë ju duhet është të përdorni pak imagjinatë dhe të keni pjesë dekoruese dhe sportive, për ta shëndrruar veturën tuaj në një ambient me shumë shije dhe ngjyra për të ikur nga dizajnet e zakonshme.


Gjeni të gjitha llojet e auto paisjeve dekoruese për të gjitha llojet e makinave në MerrJep.com. Pjesë stilimi për enterier si shirita LED, drita LED, drita dekoruese, veshje të veturës, karrika e shumë pjesë tjera dekorative për enterierin e veturës tuaj vetëm duke kërkuar në MerrJep.com për pjesë dekoruese të veturave të reja dhe të përdorura.


Pjesë dekoruese për eksterier të veturës


Pasi të zgjedhni pjesë dekoruese për stilim të enterierit të veturës, kërkoni gjithashtu edhe për paisje dekoruese të cilat mund t’i përdorni për pamjen e jashtme të veturës.


Përdorimi i paisjeve sportive dhe dekoruese si amortizues, maska, mbulesa xhami, drita LED, dhe shirita LED do të bëjë veturën tuaj të dalloj nga e zakonshmja duke e bërë atë më të veçantë dhe atraktive.


Kërkoni mijëra shpallje për paisje sportive dhe auto pjesë dekorative apo stilimi në tregun më të madh të veturave në Kosovë, MerrJep.com


Shit pjesë dekoruese dhe sportive në MerrJep.com


Nëse keni pjesë dekoruese apo stilimi dhe dëshironi t'i shisni, eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje FALAS duke i plotësuar kështu të gjitha informacionet për paisjen sportive apo dekoruese që doni të shisni.

Shpallja juaj do të jetë në vëmendjen e mijëra blerësve potencial në gjithë Kosovën duke iu ndihmuar kështu të shisni gjërat shpejt dhe sigurt.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione