Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skip - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skip , kategori Makina bujqësore dhe pyllore , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skip Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 20:51 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA SIP SLLOVENE.

657 EUR

13 Pri 12:55 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Menjaq automatik per Skip MF

400 EUR

13 Pri 09:31 Traktorë  ·  Fiat  ·  550  ·  Prishtinë

POMPA HIDRAULIKU

06 Pri 15:26 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Komanda Hidrauliku

16 Mar 14:44 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Pompa Hidrauliku

19 Dhj 14:46 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Pompa Hidrauliku

17 Pri 20:01 Pjesët rezerve  ·  Ferizaj

Ladnjak

120 EUR Price Reduced

12 Shk 17:46 Të tjera  ·  Lipjan

Korpë

770 EUR

27 Tet 01:03 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Kerkoj pjes per jcb

26 Korr 15:42 Pjesët rezerve  ·  Lipjan

Shiten pjest per skip te Lubljanes

10 Shk 22:25 Auto sallon Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Traktor Same Saturno 80

6 500 EUR

Shitësit të Besuar
11 Dhj 16:00 Auto sallon Traktorë  ·  Viti

Traktor • Massey Ferguson 1200

10 000 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
12 Nën 04:54 Pjesët rezerve  ·  Prishtinë

Pompa hidrauliku

15 Tet 03:19 Auto sallon Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Viti

UUU shittt FIAT Traktor me Zingjirë

6 000 EUR

Shitësit të Besuar
19 Qer 23:09 Pjesët rezerve  ·  Lipjan

Shes motorrin

1 200 EUR

18 Mar 13:29 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Rakovic  ·  Lipjan

Shiten

11 Korr 16:57 Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Pejë

Shes Bagerin SKIP

22 Qer 11:52 Traktorë  ·  Besianë

KOMANDA PER BAGER TRAKTOR SKIP

06 Pri 01:25 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  1080  ·  Prishtinë

Shes bagerin Skip MF

31 Mar 23:04 Të tjera  ·  Besianë

Korp per skip

26 Jan 07:44 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  David Brown  ·  Vushtrri

Shes ose ndrroj traktorin me lug

3 500 EUR

19 Tet 23:23 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  158  ·  Therandë

skip

5 000 EUR

18 Tet 10:06 Të tjera  ·  Gjilan

Pjes Bager skip imt lublana 77

18 Sht 21:19 Të tjera  ·  Rahovec

Goma traktorit skipit 16.9.30 14 pale indistruale

80 EUR

04 Korr 18:10 Makina lidhëse  ·  Vushtrri

Shes makinen +traktorin skip

1 111 111 EUR

27 Jan 10:18 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  4806  ·  Drenas

Shitet traktori torpedo 4086

14 Dhj 18:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  155  ·  Therandë

Skip

6 500 EUR

17 Tet 14:24 Makina korrëse  ·  Viti

Skip

8 300 EUR

19 Gush 15:39 Të tjera  ·  Besianë

guma 12.5 /80/18

60 EUR

04 Shk 15:35 Të tjera  ·  Rahovec

Goma te ndryshme

27 Jan 21:06 Të tjera  ·  Vushtrri

Trapa per traktor apo skip

25 Sht 15:30 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

U shit flm merrjep

07 Maj 10:51 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  178  ·  Skenderaj

Guma 16.9 R 30

25 Mar 20:53 Makina korrëse  ·  Pejë

shes

25 Mar 19:02 Moto-kultivatorë  ·  Deçan

shes

17 Shk 13:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  240  ·  Gjakovë

Skip massey ferguson 40

14 Dhj 18:52 Të tjera  ·  Malishevë

Shes grabuj tipi esht skip

14 Dhj 14:44 Të tjera  ·  Ferizaj

Shesim grabuj esht tip skip

11 Tet 15:59 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Rakovic  ·  Prizren

Rakovica 60

11 Tet 14:00 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  590  ·  Klinë

Bager

14 Sht 21:03 Të tjera  ·  Prishtinë

shes llamellen dhe korpen

13 Sht 21:12 Të tjera  ·  Prishtinë

shes korpen dhe llamellen per menjaq automatik

29 Pri 10:15 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  539  ·  Ferizaj

skip MF 965. Ndrrim i mundshem

23 Pri 19:43 Të tjera  ·  Deçan

shes traktorin skip masey 165.

5 500 EUR

21 Pri 15:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  533  ·  Kaçanik

Skip

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skip | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Skip në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Skip në kategorinë Makina
  • Skip në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Skip në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Skip në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Skip në kategorinë Moto-kultivatorë
  • skip në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • skip në kategorinë Cimer/e
  • Skip në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | MAN
  • skip në kategorinë Pirrungritës

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione