Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe mjete të ndryshme bujqësore në shitje

Makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni freza, kosa,mbjellëse gruri, rimorkio për kafshë, makinë misri dhe makineri tjera bujqësore të markave Deutz Fahr, Hoëard, Freza e shumë marka tjera në MerrJep.com.

26 Maj 12:35
Linku:
Të tjera , Pejë

Kos Bari Agromir e re

950 EUR


Dje 23:07 Të tjera , Viti

Duj te Sanes

1 EUR Price Reduced

Dje 22:58 Të tjera , Viti

Lug per Fendt

Dje 22:30 Të tjera , Deçan

Auto trans

Dje 22:27 Të tjera , Lipjan

KOSAČICA

1 150 EUR

Dje 22:24 Të tjera , Lipjan

Pjese te kombajes

Dje 21:53 Të tjera , Lipjan

shitet maqina e misrit( BEKER )

Dje 21:44 Të tjera , Vushtrri

Bika

3 EUR

Dje 21:23 Të tjera , Skenderaj

Grebujat sip

599 EUR Price Reduced

Dje 21:22 Të tjera , Besianë

Sita Mullini

Dje 21:22 Të tjera , Prizren

Plugu rotuluse 2x2 sapo arduu

Dje 21:20 Të tjera , Prizren

Makina misrit becker

Dje 21:08 Të tjera , Deçan

Auto trans

14 500 EUR

Dje 21:00 Të tjera , Prishtinë

shes frezen 2.50 ndrrim i mundshem

Dje 20:59 Të tjera , Pejë

Per ngritjen e dongave.

Dje 20:56 Të tjera , Deçan

Auto trans

4 950 EUR

Dje 20:56 Të tjera , Vushtrri

Pllugj

Dje 20:44 Të tjera , Deçan

Auto trans

15 500 EUR

Dje 20:43 Të tjera , Deçan

Auto trans

11 500 EUR

Dje 20:42 Të tjera , Deçan

Makine cila mbill miser kollomoq dhe pasul

1 500 EUR Price Reduced

Dje 20:41 Të tjera , Deçan

Auto trans

5 900 EUR

Dje 20:40 Të tjera , Prishtinë

Shes lugen per traktora te ndryshem

Dje 20:40 Të tjera , Prishtinë

Shes grebujen me kaisha

Dje 20:39 Të tjera , Deçan

Auto trans

6 800 EUR

Dje 20:35 Të tjera , Prishtinë

Shes kosen deutz fahr 165 ndrrim i mundshem

Dje 20:35 Të tjera , Prishtinë

Shes frezen farmers 1.85 ndrrim i mundshem

Dje 20:35 Të tjera , Prishtinë

shes pllugjit 756 original beograd me tiket

1 EUR

Dje 20:34 Të tjera , Prishtinë

shes kuken per fergusan

Dje 20:34 Të tjera , Prishtinë

shes grepat te gatshem per pun

Dje 20:34 Të tjera , Prishtinë

Shes pllugjt 755 original me tiket

Dje 20:34 Të tjera , Prishtinë

Shes frezen sllovene ndrrim i mundshem

Dje 20:33 Të tjera , Prishtinë

Shes gomat 14.9.28

Dje 20:32 Të tjera , Prishtinë

shes kuk automatike per fergusan

Dje 20:31 Të tjera , Prishtinë

Shes gomat 16.9.30 ndrrim i mundshem

Dje 20:31 Të tjera , Prishtinë

Shes gomat 13.6.28

Dje 20:31 Të tjera , Prishtinë

shes vllaqat 3 krah te gatshem per pun

190 EUR

Dje 20:30 Të tjera , Prishtinë

She’s vllaqa 3 Krah origjinal serbis

Dje 20:30 Të tjera , Prishtinë

Shes gomat 14.9.30 ndrrim i mundshem

Dje 20:29 Të tjera , Prishtinë

Shes bandash per rakovic

Dje 20:29 Të tjera , Prishtinë

shes pllugjit me 3 umi ndrrim i mundshem

Dje 20:29 Të tjera , Prishtinë

shes pllugjit

220 EUR

Dje 20:29 Të tjera , Prishtinë

Shes grebuj shkepse

290 EUR

Dje 20:25 Të tjera , Vushtrri

KOMBAJ JOHN DERE

Dje 20:23 Të tjera , Vushtrri

FREZA HOWARD 230 CM

Dje 20:22 Të tjera , Vushtrri

mjellse gruri hassi nordesten

Dje 20:22 Të tjera , Vushtrri

FREZA BURGI KRONE

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj. Gjej makinerit bujqësore me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makineri bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje.


Gjej makineritë bujqësore dhe pyllore shpejtë dhe lehtë


Gjeni makina bujqësore dhe pyllore në platformën më të madhe për makina në shitje në Kosovë.


Kërkoni makineri në bazë të markës, modelit, çmimit dhe vitit të prodhimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Blej dhe shit makineri bujqësore të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Shpallje për makina bujqësore dhe pyllore. Gjeni ofertat më të mira për makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet dhe gjeni makineri të ndryshme si freza Fpm 2.60, kosa Deutz Fahr 1.85, presa Howard 180 dhe lloje tjera të makinerive në MerrJep.com.


Nëse keni makineri bujqësore të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për makineri bujqësore dhe pyllore dhe gjej blerësin potencial në mesin e 18.978 shpalljeve për makineri bujqësore në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione