Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT 540 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 540 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:59 Traktorë , Skenderaj

Imt 540

22 EUR

26 Nën 00:45 Traktorë , Deçan

Traktor IMT-540

19 Nën 15:06 Traktorë , Fushë Kosovë

shes Traktorin 540

2 550 EUR

19 Nën 15:03 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet Traktori 540

2 550 EUR

15 Nën 19:51 Traktorë , Drenas

Shes imt 540 me mjete bujqsore komplet

4 300 EUR

07 Nën 09:30 Traktorë , Besianë

Imt 540 ne gjendje shum te mir bojm ndrrim

2 000 EUR

03 Nën 17:48 Traktorë , Skenderaj

Flm ushit

07 Tet 23:13 Traktorë , Pejë

Traktor

2 200 EUR Price Reduced

25 Sht 11:52 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

28 Korr 13:00 Traktorë , Skenderaj

Shitet traktori IMT 540

2 500 EUR

28 Maj 13:12 Traktorë , Lipjan

Shitet 540

26 Maj 10:02 Traktorë , Lipjan

Shitet 540

13 Maj 21:57 Traktorë , Kastriot

traktor

4 200 EUR

11 Pri 17:29 Traktorë , Prishtinë

IMT 540 me paisje bujqesore

1 EUR

04 Pri 19:07 Traktorë , Burim

Shes Traktorin

27 Mar 14:47 Traktorë , Besianë

Shitet imt540

27 Jan 06:35 Traktorë , Skenderaj

Musaj

16 Jan 16:43 Traktorë , Pejë

U shit e gzoft pronari I ri

19 Dhj 23:00 Traktorë , Lipjan

Shitet kallamoqi 17 euro

17 EUR

26 Nën 20:28 Traktorë , Lipjan

Shitet Imt 540

08 Nën 18:27 Traktorë , Besianë

Imt 540 ne gjendje shum te mir

1 850 EUR

27 Sht 23:38 Traktorë , Lipjan

Shitet urgjent traktori IMT-540

26 Korr 21:52 Traktorë , Prishtinë

Shitet traktori

1 EUR

24 Korr 22:34 Traktorë , Lipjan

IMT 540

14 Korr 22:37 Traktorë , Lipjan

Shitet imt 540 gjendje shum te mir

17 Qer 10:34 Traktorë , Ferizaj

Prokolica

160 EUR

29 Maj 23:34 Traktorë , Prishtinë

Shitet traktori

15 Maj 19:50 Traktorë , Prishtinë

Traktor me mjete

09 Maj 18:29 Traktorë , Prishtinë

Traktor imt 540

4 200 EUR

16 Pri 11:48 Traktorë , Ferizaj

pump

26 Mar 12:37 Traktorë , Besianë

Imt 540 ne gjendje shum te mir dhez qelc goma te reja .

1 650 EUR

14 Mar 23:29 Traktorë , Gjakovë

Traktor 540

1 EUR

14 Mar 23:26 Traktorë , Gjakovë

Traktor 540

1 EUR

09 Mar 07:13 Traktorë , Lipjan

prodajem bale detelinu i seno

2 EUR

25 Shk 21:51 Traktorë , Lipjan

detelina

22 Shk 23:39 Traktorë , Viti

Traktorr

1 750 EUR

18 Shk 20:23 Traktorë , Vushtrri

Traktor Imt 540

29 Jan 16:51 Traktorë , Lipjan

shiten pllujgjit

18 Jan 09:41 Traktorë , Prishtinë

i shitur ��

07 Jan 15:35 Traktorë , Lipjan

prodajem poljoprivredne masine

5 EUR

03 Jan 13:05 Traktorë , Prishtinë

i shitur ��

1 800 EUR

26 Nën 11:43 Traktorë , Pejë

Shes imt 540

2 700 EUR

22 Nën 00:25 Traktorë , Shtime

Traktori edhe paisje tjera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 540 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione