Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | IMT | 577

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 577 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:02 Traktorë , Lipjan

Imt 577 tip ri

Dje 17:43 Traktorë , Besianë

Boshpump per IMT 577

160 EUR

16 Mar 22:40 Traktorë , Prishtinë

Shitet Traktori IMT 577

13 Shk 21:05 Traktorë , Prishtinë

Imt 577 viti 1990

5 900 EUR

13 Shk 09:48 Traktorë , Shtime

Shitet IMT 577 ne gjendje shum te mire

5 400 EUR

05 Shk 19:10 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet IMT 577

4 900 EUR

20 Jan 17:54 Traktorë , Ferizaj

traktorr

29 Dhj 22:14 Traktorë , Klinë

Lug per imt 560

1 400 EUR

01 Dhj 11:11 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

14 Nën 08:51 Traktorë , Gjilan

Shiten Traniraqt

500 EUR

12 Nën 21:08 Traktorë , Gjilan

Shiten Traniraqt

500 EUR

12 Nën 21:08 Traktorë , Gjilan

Shitet Maqina per shkepjen Fares

300 EUR

24 Tet 01:13 Traktorë , Ferizaj

Shes traktorin imt 577

5 500 EUR

20 Tet 17:01 Traktorë , Gjilan

Shitet Kosa Polonis me sahana

700 EUR

17 Tet 17:59 Traktorë , Gjilan

Shitet Maqina per mjelljen e grurit

350 EUR

14 Tet 22:03 Traktorë , Ferizaj

Traktor IMT 577

09 Tet 02:56 Traktorë , Lipjan

Shitet IMT 577

1 EUR

04 Tet 14:21 Traktorë , Skenderaj

Traktor

3 300 EUR

26 Sht 06:59 Traktorë , Lipjan

Shiten pllugjt 756 ne gjendje shum te mir

399 EUR

22 Sht 00:04 Traktorë , Ferizaj

traktorr

21 Sht 12:00 Traktorë , Drenas

Shiten

470 EUR

18 Sht 20:24 Traktorë , Besianë

Shiten Gomat 16.9.28

300 EUR

13 Sht 10:22 Traktorë , Lipjan

Shitete goma 16:9:28

99 EUR

10 Sht 12:46 Traktorë , Ferizaj

traktor

04 Sht 17:38 Traktorë , Lipjan

Shitet

1 EUR

01 Sht 10:59 Traktorë , Prishtinë

i shitur ��

10 Korr 11:20 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori imt 577 4x4

05 Maj 21:28 Traktorë , Besianë

577

4 300 EUR

14 Shk 12:51 Traktorë , Ferizaj

shes allaserin i ri

04 Jan 12:17 Traktorë , Ferizaj

shes traktorrat imt 577

28 Dhj 14:23 Traktorë , Kastriot

Shitet

111 112 EUR

27 Dhj 10:35 Traktorë , Ferizaj

Traktorr allaser

11 Dhj 14:19 Traktorë , Ferizaj

Shes pjes por 577

1 EUR

05 Dhj 17:07 Traktorë , Therandë

Uuu shitttt

01 Dhj 19:57 Traktorë , Besianë

Traktor IMT-577

26 Nën 20:16 Traktorë , Besianë

Traktor IMT-577

29 Tet 21:00 Traktorë , Viti

traktorr

28 Tet 00:54 Traktorë , Besianë

imt 577

4 500 EUR

20 Tet 21:54 Traktorë , Ferizaj

Traktori 577

20 Tet 21:54 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

03 Tet 13:02 Traktorë , Lipjan

Traktor imt 577

6 500 EUR

29 Sht 16:14 Traktorë , Gjilan

Shitet Rami 17.5

500 EUR

22 Sht 12:05 Traktorë , Drenas

Kos

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 577 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione