Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Vito Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Vito | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 16:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lipjan

Mercedes-Benz Vito 22 Viti 2001 AUTOMATIK 8 Ulse

3 250 EUR

21 Shk 11:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fushë Kosovë

Vito

03 Jan 04:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

SHITET

1 EUR

03 Jan 00:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

SHITET

1 EUR

07 Tet 07:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Klinë

shitet mercedes viti 115 2010

5 900 EUR

18 Maj 00:49 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Vito Tourer 777 Bluetec me 9-Ulëse

12 500 EUR

20 Pri 08:49 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Deçan

Vito mercedes

5 450 EUR

05 Korr 03:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kastriot

Shes kombi mercedes Vito 109 2005

18 Shk 13:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

SOLD ��

3 777 EUR

19 Pri 11:45 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Mercedes Vito

18 Pri 20:49 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Shes Kombi Vito

3 800 EUR

31 Mar 20:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lipjan

Mercedes vito

2 100 EUR

31 Mar 20:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Ferizaj

Mercedes Vito

2 100 EUR

16 Shk 21:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

Shitet Mercedes Vito 2.2 CDI shum gjendje tmirpune

28 Jan 14:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Besianë

Mercedes Viti 2004

3 700 EUR

13 Dhj 13:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lipjan

kombi vito

2 500 EUR Price Reduced

05 Maj 11:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Rahovec

Mercedes Benz Vito

05 Mar 11:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

Vito

2 400 EUR

15 Jan 18:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

U shit flm merrjep Mercedes-Benz vito

1 450 EUR

23 Dhj 22:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

Mercedes vito 2009 dizel

6 500 EUR

23 Dhj 19:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

Mercedes kombi 2009 dizel

5 000 EUR

04 Dhj 20:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 2011

9 200 EUR

05 Nën 23:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Gjakovë

Shes Mercedes Benz

07 Tet 15:19 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

Mercedes vito 2005 gjendje perfekte urgjent shitet

2 800 EUR

06 Sht 17:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Mitrovicë

Mercedes Benz 815 Vario

06 Qer 19:46 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

Mercedes vito

16 Pri 09:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

SHITET KOMBI VITO 9.ULSE RKS 2.2 DISEL

21 Shk 13:27 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

SHITET VITO 2.2 DISEL CDI ME ULSE 1 VIT RKS

04 Jan 19:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Ferizaj

Mercedes Vito 111 CDI

27 Dhj 11:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

19 Dhj 10:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

18 Dhj 10:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

17 Dhj 19:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Shes mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

16 Dhj 14:53 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

15 Dhj 19:44 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

14 Dhj 20:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

13 Dhj 19:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Shes mercedes vito 2.2 cdi dizel viti 2000

12 Dhj 18:56 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

shes kombin mercedes vito 2.2cdi dizel viti 2000

23 Gush 10:47 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Vushtrri

Mercedes Benz Vito cdi bardhe

12 Gush 14:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Rahovec

Mercedes

1 800 EUR

12 Gush 11:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

Mercedes Vaneo dizel

4 000 EUR

12 Qer 12:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Mitrovicë

Mercedes Vito -11

7 500 EUR

02 Qer 19:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prizren

SHITET KOMBI VITO ME ULSE 5 MUJ RKS.ME.KLIM

3 200 EUR

28 Maj 13:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Viti

Mercedes Vito

2 300 EUR

28 Pri 22:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Vushtrri

Mercedes Vito 108 CDI

26 Pri 17:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Rahovec

Mercedes Vito 115 viti 2010

23 Pri 13:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Vushtrri

Mercedes V220 2.2 CDI

4 400 EUR

02 Pri 15:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fushë Kosovë

Mercedes vito

2 400 EUR

17 Mar 08:47 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Gjilan

Mercedes Vito113 2.2 Disel 9 ulse FULL OPSION

13 Mar 02:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Prishtinë

SHITET

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Vito | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione