Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volkswagen T4 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen T4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:18 Makina udhëtimi , Pejë

vw T4 D

13 Jan 15:17 Makina udhëtimi , Malishevë

Shitet kombi

09 Jan 18:30 Makina udhëtimi , Malishevë

Kombi ne shitje

06 Gush 16:04 Makina udhëtimi , Viti

Shitet 2.5, 1997 e posaardhur nga Ch

3 500 EUR

02 Korr 01:43 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi T4

2 200 EUR Price Reduced

06 Dhj 17:30 Makina udhëtimi , Deçan

Kamioneta T4

3 700 EUR

26 Nën 19:55 Makina udhëtimi , Besianë

Vw t4

1 200 EUR

04 Nën 20:52 Makina udhëtimi , Besianë

Kombi

1 000 EUR

15 Tet 21:15 Makina udhëtimi , Gjakovë

Volkswagen T4 me frigorifer

3 000 EUR Price Reduced

10 Gush 13:00 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet T4 viti 2003

3 200 EUR

20 Qer 21:24 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Shitje kombi t4

1 350 EUR

13 Pri 14:37 Makina udhëtimi , Besianë

Vw t4

07 Mar 13:58 Makina udhëtimi , Dardanë

Shitet kombi t4

2 800 EUR

01 Mar 11:28 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Shitet T4

26 Shk 20:23 Makina udhëtimi , Skenderaj

Kombi t4

23 Shk 19:28 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet 2.5 TDI

23 Shk 19:11 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet kombi 2000 viti

2 000 EUR

24 Jan 16:29 Makina udhëtimi , Besianë

Volkswagen T4

05 Jan 19:58 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet kombi 1.9 Turbo

2 200 EUR

05 Jan 19:58 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet 2.5 Tdi viti 2003

3 300 EUR

06 Dhj 19:02 Makina udhëtimi , Prishtinë

T4

2 800 EUR

12 Sht 23:44 Makina udhëtimi , Gjakovë

Shitet VW T4 1.9 TDI

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen T4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione