Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:29 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shitet honda civic 2.2 2008

1 300 EUR Price Reduced

23 Maj 07:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Opell zafira

700 EUR

17 Maj 10:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Motorra per dyer

1 EUR

22 Mar 14:22 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

shitet kamioneta

700 EUR

10 Shk 10:43 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shes kyrt e vallanit

60 EUR

18 Jan 10:49 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Timon (vallan) bmw 320

15 EUR Price Reduced

21 Dhj 19:40 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Golf 4 pjes

1 EUR Price Reduced

20 Dhj 22:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shitet braniku

63 EUR Price Reduced

01 Dhj 23:25 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shitet

19 Tet 09:34 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shitet

120 EUR

15 Sht 02:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Sharra e Druve

400 EUR

03 Sht 16:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Kombi t4

1 EUR

13 Qer 15:35 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Fellne 16 coll vw golf

270 EUR

07 Qer 11:45 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Pjes per ford KA

24 Pri 16:45 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Audi b4

450 EUR

23 Pri 16:32 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

shitet

23 Mar 23:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shitet mator nuk ka

340 EUR

11 Mar 19:58 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

guma

60 EUR

22 Shk 08:46 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

drebonda

08 Shk 13:01 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

05 Shk 02:58 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

pasat

10 Jan 10:18 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shiten me marrveshje

24 Dhj 10:19 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Blejm Vetura te AKSIDENTUAR

10 000 EUR

17 Dhj 22:25 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Anllaser 24v

100 EUR

24 Nën 14:31 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Blej

15 Nën 12:34 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

fiat ducato

350 EUR

16 Tet 14:11 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Land rover

16 Tet 14:11 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Bmw x5

16 Tet 14:03 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Pjes

03 Tet 11:41 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Shes matorr 1.6 golf 2

160 EUR

30 Gush 21:25 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

Peugeot partner

550 EUR

24 Gush 19:28 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Ferizaj

MERCEDES SPRINTER 208 CDI

36 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione