Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Piaggio | Model Tjeter

05 Korr 08:07 ,

Piaggio NRG

800 EUR

03 Korr 10:06 ,

PIAGGIO NRG

750 EUR

02 Korr 01:18 ,

Urgjent,

190 EUR

02 Korr 01:10 ,

...Piaggio

180 EUR

01 Korr 07:55 ,

Bicikleta

55 EUR

19 Qer 13:37 ,

shes piaggio

120 EUR

14 Qer 11:54 ,

skuter

270 EUR

07 Qer 20:33 ,

Piagjo

270 EUR

05 Qer 19:50 ,

shes piaggio

120 EUR

24 Maj 17:26 ,

Piago 50cc

300 EUR

Në fillim