Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 21:28 Skuter , Mitrovicë

Shlem per skuter

35 EUR

26 Shk 10:57 Të tjera , Besianë

SHITET BICIKLA BMX

65 EUR

13 Shk 09:52 Skuter , Vushtrri

Kolica 50 euro

50 EUR

07 Shk 23:52 Sportiv , Prishtinë

2 HELMETA origjinale

75 EUR Price Reduced

20 Jan 22:02 Sportiv , Gjilan

Shitet

1 EUR

27 Dhj 20:18 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Blej motorr atv

10 Dhj 20:11 Skuter , Malishevë

Motorr elektrik

1 300 EUR

06 Dhj 20:36 Skuter , Vushtrri

Skuter

240 EUR

05 Dhj 10:21 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125cc

590 EUR

13 Nën 23:43 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Atv

450 EUR

23 Tet 00:40 Skuter , Drenas

Mondial skuter

280 EUR

07 Tet 07:08 Sportiv , Gjilan

Shitet biciklla urgjent

50 EUR

Viti: 2018
01 Tet 12:59 Skuter , Gjilan

Motorr me rrym Citycoco

600 EUR Price Reduced

27 Sht 23:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet atv 250cc

800 EUR

Viti: 2010
26 Sht 13:16 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Shitet atv 250cc

800 EUR

Viti: 2010
17 Sht 09:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Skuter 80cc 049 355 295

500 EUR

Viti: 2014
31 Gush 14:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Bicikleta ne shitje

100 EUR

Viti: 2021
30 Gush 23:42 Kros/Enduro , Pejë

Shite motorr me pedale

200 EUR

Viti: 2011
30 Gush 20:20 Të tjera , Pejë

Shitet motorri

200 EUR

Viti: 2011
30 Gush 20:05 Kros/Enduro , Pejë

Shitet motorri

160 EUR

Viti: 2011
14 Gush 15:22 Skuter , Skenderaj

Skuter

Viti: 2008
02 Gush 11:48 Me katër rrota/ATV , Burim

Atv

Viti: 2012
27 Korr 11:06 Skuter , Gjilan

Shes bicikllen e ardhur nga jashti

185 EUR

Viti: 2009
24 Korr 15:16 Touring , Kaçanik

Shitet Bicikleta

130 EUR

Viti: 2011
13 Korr 23:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

2 biqikleta

25 EUR

Viti: 2019
02 Korr 19:21 Të tjera , Mitrovicë

TROTINET ELEKTRIK

Viti: 2021
28 Qer 13:13 Skuter , Burim

Shes

330 EUR

Viti: 2009
23 Qer 17:55 Skuter , Gjakovë

skuter me rrym

550 EUR

Viti: 2021
22 Qer 12:25 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet atv viti 2020

950 EUR

Viti: 2020
17 Qer 11:31 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Shitet 250 kubik

2 600 EUR

Viti: 2021
13 Qer 19:04 Terren/Offroad , Lipjan

Shitet motorri thuajse i ri

1 550 EUR

Viti: 2020
04 Qer 01:22 Skuter , Mitrovicë

Matorr 250 ero

250 EUR

Viti: 2008
23 Maj 19:58 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv

Viti: 2012
23 Maj 17:17 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv

Viti: 2012
06 Maj 22:59 Të tjera , Deçan

biciklet me rrym

Viti: 2020
23 Pri 12:25 Skuter , Pejë

Shes skuterin me Rrym 2022

1 550 EUR

Viti: 2021
18 Pri 14:05 Skuter , Mitrovicë

BICIKLETA......ALUMIN..100 €

100 EUR

Viti: 2018
15 Pri 23:12 Skuter , Therandë

Shitet

10 EUR

Viti: 2004
09 Pri 10:14 Skuter , Mitrovicë

BICIKLETA......SHIMANO-ALUMIN..100 €

100 EUR

31 Mar 23:51 Skuter , Besianë

Shitet motorri 80 cubik

450 EUR

30 Mar 16:52 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

motorr ATV 250cc

Viti: 2021
29 Mar 02:16 Me katër rrota/ATV , Klinë

Atv 125cc

600 EUR

Viti: 2020
28 Mar 18:33 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shes

1 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione