Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Atlantic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Atlantic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 14:45 Skuter , Gjakovë

Shitet motorri aprillia 50cc

420 EUR

19 Mar 18:53 Të tjera , Viti

Biciklet

45 EUR Price Reduced

21 Shk 11:56 Skuter , Vushtrri

Shitet Motoçikleta

150 EUR

20 Jan 10:34 Skuter , Prizren

Shitet Skuter

07 Jan 17:12 Skuter , Therandë

Shitet

1 050 EUR

03 Jan 11:42 Skuter , Prizren

Shitet Skuter

29 Nën 13:28 Skuter , Prishtinë

Aprilla atlantic 500

1 250 EUR

21 Tet 00:36 Skuter , Prishtinë

Shes aprilla 400cc 2008

1 600 EUR

Viti: 2008
23 Sht 09:20 Skuter , Prishtinë

Shitet

300 EUR

Viti: 2021
19 Sht 14:18 Skuter , Mitrovicë

SHITET APRILIA ATLANTIC

1 000 EUR

Viti: 2006
19 Sht 14:18 Skuter , Mitrovicë

Motorr me rrym

600 EUR

Viti: 2012
01 Sht 16:13 Të tjera , Therandë

MOTORR SKI

2 500 EUR

Viti: 2000
31 Gush 11:48 Skuter , Besianë

Aprilia Atlantic 500cc

1 499 EUR

Viti: 2004
31 Gush 02:15 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Maqin per paktim sheqeri

2 222 EUR

Viti: 2020
12 Gush 17:16 Skuter , Mitrovicë

Aprilia atlantic 500cc

1 800 EUR

Viti: 2004
07 Gush 12:21 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2002
29 Korr 15:46 Skuter , Ferizaj

Skuter aprilia

1 EUR

Viti: 2006
22 Korr 19:13 Skuter , Prishtinë

Aprilia

1 650 EUR

Viti: 2003
07 Korr 16:07 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2011
28 Qer 18:02 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
25 Qer 23:22 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
24 Qer 13:53 Skuter , Gjilan

Shitet Scuter Aprilla

800 EUR

Viti: 2002
22 Qer 15:27 Skuter , Gjilan

Skuter gjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 2004
13 Maj 22:22 Skuter , Mitrovicë

Aprilia Atlantic 500cc

1 700 EUR

Viti: 2007
05 Maj 19:35 Skuter , Vushtrri

Grand skuter aprilia

1 150 EUR

Viti: 2005
03 Maj 16:24 Skuter , Malishevë

Skuter

Viti: 2009
26 Pri 00:29 Sportiv , Vushtrri

Motorr me 4 rrota ATV

1 600 EUR

Viti: 2020
07 Pri 13:14 Skuter , Mitrovicë

Shitet Skuteri

2 200 EUR

Viti: 2003
06 Pri 17:42 Sportiv , Therandë

Shes Bicikleten

110 EUR

Viti: 2020
24 Shk 16:22 Sportiv , Prizren

Motor

Viti: 2002
02 Dhj 12:20 Skuter , Mitrovicë

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2003
05 Nën 23:34 Skuter , Ferizaj

Shes aprilla 50 kubik

Viti: 2002
13 Tet 17:23 Sportiv , Gjilan

Biciklet

280 EUR

Viti: 2020
07 Sht 19:33 Skuter , Rahovec

shitet

800 EUR

Viti: 2005
24 Gush 14:27 Skuter , Gjakovë

Shitet

Viti: 2012
23 Gush 15:56 Skuter , Prizren

Shitet Scooter 125cc

500 EUR

Viti: 2005
12 Gush 13:01 Me katër rrota/ATV , Drenas

Motorr 4x4

03 Gush 12:29 Skuter , Kaçanik

Shitet kymco 50cc Gjendje prefekte

320 EUR

Viti: 2010
11 Qer 17:54 Skuter , Gjilan

Spyder 9 new

380 EUR

Viti: 2019
07 Qer 21:35 Skuter , Drenas

U Shitë

400 EUR

Viti: 2014
05 Qer 21:21 Skuter , Gjilan

mondial 150 kobik

130 EUR

Viti: 2008
05 Qer 14:42 Të tjera , Gjilan

Bicikleta

Viti: 2017
31 Maj 22:05 Skuter , Mitrovicë

Aprilia Atlantic 500

1 900 EUR

Viti: 2003
24 Maj 08:17 Skuter , Drenas

Skuter aprillia 500 cc

1 440 EUR Price Reduced

Viti: 2004
17 Pri 14:25 Të tjera , Drenas

Batari 12v 18 amper

25 EUR

Viti: 2014
11 Pri 17:44 Skuter , Fushë Kosovë

Shes apo ndrroj me skuter 8 plus

230 EUR

Viti: 2008
29 Mar 20:09 Skuter , Ferizaj

Aprillia Atlantic

1 500 EUR

Viti: 2008
16 Shk 03:16 Sportiv , Deçan

fmdjgkldfgjlkd

Viti: 2016
23 Jan 13:53 Terren/Offroad , Vushtrri

Shitet bicikleta

10 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Atlantic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione