Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | RS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia RS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 15:02 Sportiv , Prizren

Aprilia rs 125

950 EUR

23 Shk 21:12 Sportiv , Gjilan

Shes Motorr Aprilia RS 125

01 Shk 23:06 Skuter , Vushtrri

Skuter

30 Tet 16:46 Sportiv , Ferizaj

Aprilia RS4 50cc

1 600 EUR

Viti: 2012
23 Tet 15:35 Skuter , Gjilan

Shiten me defekte

1 100 EUR

11 Tet 18:31 Sportiv , Ferizaj

APRILIA

1 600 EUR

Viti: 2012
13 Sht 04:42 Skuter , Ferizaj

shitet aprila 49cc me dogan te paguar

430 EUR

Viti: 2001
13 Sht 04:41 Skuter , Ferizaj

shitet aprila 49cc me dogan te paguar

430 EUR

Viti: 2001
13 Gush 19:49 Skuter , Ferizaj

Pjes Te Ndryshme Per Skutera

50 EUR

Viti: 2016
06 Gush 18:32 Të tjera , Gjilan

trotinet elektrik ms energy m10

280 EUR

Viti: 2021
31 Korr 18:49 Skuter , Besianë

Skuter Aprilia

250 EUR

Viti: 2008
18 Korr 14:34 Sportiv , Pejë

Xhaket Pantollona

150 EUR Price Reduced

Viti: 2013
13 Korr 12:44 Skuter , Pejë

Aprilia rs50cc

Viti: 2009
11 Korr 22:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Motorr 50 cm

Viti: 2016
13 Qer 05:20 Skuter , Gjilan

Shite

500 EUR

Viti: 1996
12 Qer 11:45 Skuter , Prishtinë

Shitet aprila

750 EUR

08 Qer 15:16 Skuter , Prishtinë

Shitet aprila

1 EUR

Viti: 2004
15 Maj 16:35 Sportiv , Gjilan

Motorr

2 500 EUR

Viti: 2010
08 Mar 10:21 Skuter , Ferizaj

shitet libreza per skuter 50 cc

40 EUR

Viti: 2005
16 Jan 04:31 Skuter , Prishtinë

Aprillia 50cc

400 EUR

Viti: 2011
18 Tet 19:05 Skuter , Burim

Shitet skuterii

320 EUR

Viti: 2004
04 Tet 08:33 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet Aprilia per pjes 125cc

200 EUR

Viti: 2000
07 Sht 01:15 Skuter , Prishtinë

Aprilia

1 250 EUR

Viti: 2014
06 Sht 09:38 Sportiv , Prishtinë

Aprilia 125cc 180kmh urgjent!

299 EUR

Viti: 2002
05 Sht 00:21 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet Aprilia RS125cc

500 EUR

Viti: 2002
23 Gush 09:29 Sportiv , Prishtinë

Urgjent! ApriliaRS125cc turbo 170kmh

320 EUR

Viti: 2002
12 Gush 06:15 Sportiv , Prishtinë

Urgjent!! Aprilia rs 125cc 180/kmh turbo

360 EUR

Viti: 2002
31 Korr 12:56 Sportiv , Skenderaj

Aprilla RS 125cc turbo me dokumenra

750 EUR

Viti: 2002
31 Korr 12:48 Sportiv , Skenderaj

Aprilla RS 125cc turbo

750 EUR

Viti: 2002
29 Korr 17:36 Sportiv , Prishtinë

Aprilia RS 6 Shpejtsi Turbo 180/kmh

480 EUR

Viti: 2002
08 Korr 00:23 Skuter , Rahovec

shitet me dogan

450 EUR

Viti: 2008
29 Qer 20:26 Sportiv , Ferizaj

aprilla 200cc i modifikum

700 EUR

Viti: 2003
19 Qer 16:07 Sportiv , Gjilan

shitet aprilia RS 125cc turbo (Ndrrim)

650 EUR

Viti: 2002
15 Qer 19:15 Sportiv , Prishtinë

Aprilia (Aprilla) rs125cc 170/kmh

550 EUR

Viti: 2002
10 Qer 12:53 Skuter , Gjilan

aprilia sr 50 ditech 50cc

500 EUR

Viti: 2003
08 Qer 08:46 Terren/Offroad , Mitrovicë

Motorr 4x4

Viti: 2017
01 Qer 17:29 Sportiv , Pejë

Aprilia rs 50cc

1 250 EUR

Viti: 2012
27 Maj 11:17 Sportiv , Rahovec

aprilia

370 EUR

Viti: 2000
16 Maj 02:10 Sportiv , Rahovec

aprila

450 EUR

Viti: 2000
21 Pri 00:10 Skuter , Gjakovë

Shitet

350 EUR

Viti: 2007
02 Mar 21:52 Skuter , Vushtrri

Shitet Skuter

Viti: 2009
27 Shk 22:38 Sportiv , Lipjan

shes bicikell e ardhur nga jashti

160 EUR

Viti: 2019
26 Tet 19:56 Kros/Enduro , Prizren

Kerkoj skuter deri 450$

450 EUR

Viti: 2008
08 Tet 21:24 Skuter , Malishevë

shes ndrroj

5 EUR

Viti: 2017
29 Sht 09:32 Sportiv , Malishevë

Aprilia

750 EUR

Viti: 2001
24 Sht 18:26 Skuter , Viti

Scoter edhe bazent

1 100 EUR

Viti: 2005
04 Gush 14:11 Skuter , Prishtinë

Shes aprila 2002 me dogan n gjendje perfekte

550 EUR

Viti: 2002
28 Korr 21:01 Touring , Viti

Shes Aprilla 50cc tuono

700 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia RS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione