Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | C 650 GT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW C 650 GT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Jan 01:34 Kros/Enduro , Pejë

Bmw 650 cc

2 300 EUR

21 Dhj 10:17 Touring , Burim

Shes motorrin bmw 650

1 600 EUR

11 Sht 23:50 Sportiv , Viti

Shes bicikleta

Viti: 2021
04 Sht 13:41 Sportiv , Deçan

Biciklet GTX Shitet Urgjentisht

9 EUR Price Reduced

Viti: 2020
05 Gush 17:06 Të tjera , Pejë

BMX

80 EUR

Viti: 2015
26 Korr 17:09 Sportiv , Gjilan

BMW 650cc

1 500 EUR

Viti: 1999
14 Korr 13:11 Sportiv , Gjilan

BMW 650 cc

1 650 EUR

Viti: 1998
23 Qer 09:29 Skuter , Gjilan

skuter

1 500 EUR

Viti: 2016
20 Qer 18:06 Kros/Enduro , Viti

Shitet maqina e barit

1 EUR

Viti: 2000
15 Jan 23:23 Sportiv , Prishtinë

Biciklet

Viti: 2018
17 Sht 09:29 Të tjera , Skenderaj

Biciklet

75 EUR

Viti: 2014
17 Sht 09:17 Sportiv , Skenderaj

Biciklet

75 EUR

Viti: 2016
21 Qer 19:00 Sportiv , Skenderaj

Shes Bicikletennnnnnn

100 EUR

Viti: 2003
26 Maj 06:22 Të tjera , Pejë

Biciklet

Viti: 2020
22 Maj 11:30 Skuter , Prizren

Motor per Femije

50 EUR

Viti: 2020
10 Shk 13:46 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

ATV

700 EUR

Viti: 2019
27 Tet 23:32 Sportiv , Lipjan

Shitet bicikell 24

160 EUR

Viti: 2018
03 Tet 12:18 Kros/Enduro , Gjilan

U shit flm merr jep

Viti: 1993
23 Sht 10:28 Sportiv , Lipjan

Bicikell

Viti: 2018
17 Sht 12:46 Kros/Enduro , Gjilan

bmw c gt 650 cc

Viti: 1996
16 Sht 20:23 Kros/Enduro , Gjilan

bmw c gt 650 cc

Viti: 1996
14 Sht 19:39 Kros/Enduro , Gjilan

bmw c gt 650 cc

Viti: 1996
12 Sht 21:09 Kros/Enduro , Gjilan

bmw 650 cc

Viti: 1996
08 Sht 14:18 Sportiv , Gjilan

Shitet per me shume info 045-323-282

350 EUR

Viti: 2019
30 Gush 16:09 Skuter , Prishtinë

BMW C 650 GT

6 700 EUR

Viti: 2012
18 Korr 21:46 Të tjera , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
09 Korr 15:59 Të tjera , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
07 Korr 19:38 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
01 Korr 21:29 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

1 EUR

Viti: 1996
30 Qer 20:16 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

1 EUR

Viti: 1996
26 Qer 19:15 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet bmw 650cc

Viti: 1996
08 Qer 21:07 Sportiv , Prishtinë

Bicikell

160 EUR

Viti: 2018
29 Maj 20:38 Sportiv , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
06 Maj 20:55 Sportiv , Lipjan

Howerbord

110 EUR

Viti: 2018
21 Pri 05:57 Sportiv , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
13 Pri 21:08 Sportiv , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
01 Mar 20:06 Sportiv , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
02 Shk 12:44 Të tjera , Gjilan

Bmw 650 cc , yamaha 650 cc , chopper 125cc

Viti: 1996
25 Jan 18:28 Skuter , Prishtinë

Shitet BMW C650GT

4 500 EUR

Viti: 2013
02 Dhj 17:54 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri mondial

80 EUR

Viti: 2007
12 Sht 14:01 Kros/Enduro , Therandë

BMW

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1996
31 Gush 10:14 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
14 Gush 08:56 Skuter , Deçan

Matorr per femij

99 EUR

Viti: 2018
09 Gush 17:10 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
21 Korr 17:45 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc. Dhe chopper 125cc

Viti: 1996
11 Korr 19:25 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

Viti: 1996
08 Korr 22:11 Skuter , Klinë

Skuter

390 EUR

Viti: 2010
01 Qer 15:49 Kros/Enduro , Gjilan

Bmw 650cc

1 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW C 650 GT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione