Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | F series

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW F series | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 22:24 Skuter , Vushtrri

Skuter

04 Dhj 20:45 Sportiv , Prizren

Bmw f 650 cs 2003 Abs

3 300 EUR

23 Nën 17:50 Touring , Therandë

BMW F650 ME DEFEKT

1 EUR

23 Tet 18:23 Kros/Enduro , Pejë

bmw

Viti: 2016
28 Gush 19:36 Sportiv , Viti

Bmw S1000R

9 500 EUR

Viti: 2016
17 Maj 22:11 Sportiv , Lipjan

Shitet Bicikleta e posa ardhur nga CH

500 EUR

Viti: 2020
02 Mar 17:54 Skuter , Deçan

Motorr per Femij

115 EUR

Viti: 2020
02 Mar 17:53 Sportiv , Deçan

Motorr per Femij

110 EUR

Viti: 2020
05 Nën 20:00 Skuter , Besianë

Matorr

150 EUR

Viti: 2020
26 Tet 00:56 Skuter , Mitrovicë

shes motor

500 EUR

Viti: 2021
16 Sht 18:16 Skuter , Mitrovicë

Biçikletë BMX 2021

65 EUR

Viti: 2021
08 Sht 21:51 Të tjera , Skenderaj

Shitet bicikleta BM

Viti: 2020
08 Sht 21:43 Sportiv , Gjilan

Shitet Orbitrek-i

120 EUR

Viti: 2004
13 Korr 18:05 Touring , Prishtinë

Shitet motocikleta

Viti: 1996
08 Tet 21:56 Të tjera , Mitrovicë

Bicikleta per femi

50 EUR

Viti: 2018
27 Sht 16:36 Sportiv , Klinë

Biciklell

25 EUR

Viti: 2019
28 Qer 20:19 Skuter , Gjilan

Yamaha 250 cc

1 250 EUR

Viti: 2000
17 Maj 05:01 Kros/Enduro , Skenderaj

BMW 650cc Enduro

1 600 EUR

Viti: 1999
13 Maj 15:19 Kros/Enduro , Skenderaj

BMW 650cc

1 600 EUR

Viti: 1999
13 Maj 05:00 Kros/Enduro , Skenderaj

BMW F650cc vp99 i doganuar

1 600 EUR

Viti: 1999
29 Pri 19:22 Të tjera , Prishtinë

Shitet BMW F 650cc

2 200 EUR

Viti: 1999
04 Mar 22:28 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Matorr

Viti: 2019
17 Shk 11:34 Touring , Fushë Kosovë

BMW F650GS

05 Shk 14:08 Skuter , Klinë

Motorr me rrym

220 EUR

Viti: 2020
04 Dhj 13:54 Sportiv , Prishtinë

Shitet act cam

55 EUR

Viti: 2018
10 Gush 12:20 Skuter , Ferizaj

Hillt Bosch

60 EUR

Viti: 2020
20 Korr 11:04 Sportiv , Prishtinë

Shiten Gomat per motorr

120 EUR Price Reduced

Viti: 2017
08 Qer 22:42 Terren/Offroad , Therandë

Shiten motorrat BMW

Viti: 1999
07 Maj 17:55 Sportiv , Gjilan

Shitet motorr BMW F 650

2 399 EUR

Viti: 1995
29 Mar 15:14 Sportiv , Prishtinë

BWM Motorri shitet

Viti: 2016
27 Tet 21:47 Skuter , Mitrovicë

Skuter

200 EUR

Viti: 2011
16 Gush 22:16 Touring , Gjilan

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2018
13 Korr 11:08 Terren/Offroad , Pejë

shitet motori

3 000 EUR

Viti: 2001
09 Pri 17:52 Terren/Offroad , Viti

hsjjsj

35 EUR

Viti: 2012
02 Pri 20:06 Sportiv , Prishtinë

Milloshev

Viti: 2011
13 Mar 14:36 Touring , Prizren

Motorr. BMV. 650 GS

Viti: 2001
14 Jan 00:42 Kros/Enduro , Burim

Kross 110 cc

250 EUR

Viti: 2015
19 Dhj 15:55 Kros/Enduro , Prishtinë

BMW F650GS 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
14 Dhj 19:02 Të tjera , Prizren

Shitet bicikleta

45 EUR

Viti: 2014
06 Sht 18:46 Sportiv , Gjakovë

Shes tortonet

120 EUR

Viti: 2015
29 Maj 08:14 Kros/Enduro , Therandë

Bmw 650 cc u shit flm merrjep

2 100 EUR

Viti: 1997
23 Maj 23:00 Sportiv , Gjilan

Motorri BMW F650

1 100 EUR

Viti: 1994
06 Pri 13:25 Sportiv , Prishtinë

Shitet bicikleta

280 EUR

Viti: 2014
05 Pri 21:32 Sportiv , Prizren

Motorr BMW.

1 800 EUR

Viti: 1998
27 Shk 18:25 Kros/Enduro , Dragash

Bmw f650

Viti: 1995
23 Sht 21:50 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet Motorri KROS

150 EUR

Viti: 2004
23 Gush 16:06 Skuter , Deçan

Skuter i ri

Viti: 2006
11 Korr 13:59 Terren/Offroad , Prishtinë

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2002
11 Korr 09:36 Të tjera , Prishtinë

BMW 2 ing

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW F series | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione