Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | CB

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CB | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:16 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO SYM PEUGEOT APRILIA TELL

1 EUR

Viti: 2020
Dje 01:57 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet honda 600cc pa dokumenta

1 500 EUR

05 Mar 16:28 Skuter , Prishtinë

shes honda 125 cc me dokumeta 320 euro

320 EUR

14 Nën 14:50 Skuter , Mitrovicë

Boj ndrrim

11 Tet 23:54 Skuter , Prishtinë

Motorr honda

Viti: 2013
25 Sht 00:11 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

Viti: 2014
30 Gush 12:48 Sportiv , Prizren

Motorr me rrym

130 EUR

Viti: 2021
25 Gush 19:13 Sportiv , Drenas

Shitet urgjent HONDA ose ndrrohet me veture

3 350 EUR

Viti: 2003
15 Gush 15:48 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

1 000 EUR

Viti: 2014
15 Gush 15:20 Kros/Enduro , Malishevë

shitet honda 250cc

2 000 EUR

10 Gush 15:22 Skuter , Pejë

Shitet Yamaha 50cc me dokumenta

300 EUR

Viti: 2008
21 Korr 10:43 Të tjera , Prizren

Honda 250cc

850 EUR

Viti: 1999
05 Korr 22:46 Skuter , Ferizaj

Honda domino

350 EUR

Viti: 1999
23 Qer 18:37 Skuter , Gjilan

Shitet

Viti: 2000
06 Qer 23:49 Sportiv , Viti

Shitet motorri

2 200 EUR

Viti: 1994
05 Qer 06:37 Skuter , Mitrovicë

Shitet

Viti: 2010
22 Maj 21:16 Skuter , Prizren

Motrri per femij

150 EUR

Viti: 2020
17 Maj 22:52 Skuter , Ferizaj

Honda

350 EUR

Viti: 1999
10 Maj 20:16 Kros/Enduro , Dragash

Shitet

700 EUR

Viti: 1996
15 Pri 21:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Honda CB 250

3 500 EUR

Viti: 2002
01 Pri 23:24 Sportiv , Prizren

HONDA CB 500cc

1 EUR

Viti: 2000
14 Mar 23:27 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri

2 800 EUR

Viti: 1997
01 Mar 11:33 Me katër rrota/ATV , Burim

Motorr

Viti: 2019
20 Shk 17:49 Sportiv , Ferizaj

MOTORR

180 EUR

Viti: 1991
18 Shk 14:14 Me katër rrota/ATV , Burim

Motorr

Viti: 2021
04 Shk 13:34 Skuter , Rahovec

shitwt

1 200 EUR

Viti: 2016
31 Jan 00:10 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet Krosi 125Cc Cdi me defekt

400 EUR

Viti: 2004
24 Jan 19:04 Skuter , Gjakovë

Altin

700 EUR

Viti: 2005
05 Jan 08:00 Kros/Enduro , Dragash

Honda

Viti: 1992
31 Dhj 16:34 Me katër rrota/ATV , Malishevë

She’s matorrin 4 rrotsh

400 EUR

Viti: 2013
11 Dhj 20:43 Sportiv , Ferizaj

Shitet ndrrohet honda 450cc

500 EUR

Viti: 1990
05 Dhj 22:34 Sportiv , Ferizaj

HONDA 1000cc 2009 I DOGANUAR

5 300 EUR

Viti: 2009
28 Nën 16:26 Kros/Enduro , Burim

Cross 125cc

400 EUR

Viti: 2018
25 Nën 13:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Honda Cb1000R

1 EUR

Viti: 2010
22 Nën 19:46 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shes Motorrin Honda CB750 SevenFifty RC42

3 200 EUR

Viti: 1997
12 Nën 16:02 Sportiv , Ferizaj

Shitet honda 450

550 EUR

Viti: 1990
04 Nën 07:31 Kros/Enduro , Klinë

Biciklla skijat

1 EUR

Viti: 2020
25 Tet 22:59 Sportiv , Ferizaj

Honda CB450s

600 EUR

Viti: 1988
20 Tet 09:40 Të tjera , Therandë

Honda CB1000R

4 000 EUR

Viti: 2011
15 Tet 20:49 Sportiv , Prizren

Motorri

Viti: 1999
29 Sht 17:43 Skuter , Ferizaj

Honda Vizion 110

1 EUR

Viti: 2013
24 Sht 23:08 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet honda 125

600 EUR

Viti: 1992
17 Sht 00:37 Sportiv , Ferizaj

honda 450

800 EUR

Viti: 1989
16 Sht 19:55 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet honda 450

800 EUR

Viti: 1991
18 Gush 12:04 Touring , Prizren

Honda 125cc

700 EUR

Viti: 1983
15 Gush 19:21 Touring , Gjakovë

Honda

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CB | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione