Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | FES125 Pantheon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda FES125 Pantheon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 09:11 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

1 150 EUR

28 Shk 19:28 Skuter , Gjilan

Honda fes 125 4t

1 500 EUR

27 Shk 22:53 Skuter , Prishtinë

shes 2 skuterat 125 cc

06 Tet 21:53 Skuter , Prizren

Honda pantheon

450 EUR Price Reduced

Viti: 2003
04 Tet 23:00 Skuter , Prizren

Shitet honda pantheon

550 EUR

Viti: 2003
01 Tet 15:23 Chopper/Coustom , Ferizaj

Hona Rebel

Viti: 1998
22 Gush 23:41 Skuter , Prizren

Honda 125 pantheon

Viti: 2003
04 Gush 00:04 Skuter , Mitrovicë

Motorr Honda

930 EUR

Viti: 2003
26 Korr 17:23 Skuter , Prizren

Honda

850 EUR

Viti: 2007
13 Korr 17:46 Skuter , Kaçanik

Shitet skuteri

800 EUR

Viti: 2004
12 Korr 12:39 Skuter , Prishtinë

Honda 125 cc ne gjedje shum tmir ndrrim i mundshem

1 EUR

Viti: 1994
08 Korr 10:32 Sportiv , Skenderaj

Biciklla

150 EUR

Viti: 2020
26 Qer 21:58 Skuter , Prizren

Honda pantheon

1 000 EUR

Viti: 2003
24 Qer 21:23 Skuter , Prizren

Honda pantheon 125kb

1 000 EUR

Viti: 2002
16 Qer 18:21 Skuter , Prizren

Honda panthenon 125kb

1 009 EUR

Viti: 2000
15 Qer 19:32 Skuter , Prizren

Komplet maskat honda panthenon 125

240 EUR

Viti: 2001
13 Qer 02:40 Skuter , Gjilan

Shitet

Viti: 2000
08 Qer 23:47 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
02 Qer 01:45 Skuter , Prizren

Honda 125kb

1 000 EUR

Viti: 2002
23 Maj 20:20 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2002
28 Pri 03:18 Skuter , Prizren

Grand Skuter honda Fes 125cc Rks ✅

850 EUR

Viti: 2003
23 Pri 09:26 Skuter , Kaçanik

Shitet

900 EUR

Viti: 2005
23 Pri 09:26 Skuter , Kaçanik

Shitet

800 EUR

Viti: 2005
09 Mar 23:32 Skuter , Rahovec

Honda pantheon 125cc

Viti: 2002
22 Jan 17:10 Skuter , Gjakovë

Honda

700 EUR

Viti: 2002
17 Nën 17:52 Skuter , Gjilan

Honda

1 100 EUR

Viti: 2005
08 Tet 15:55 Skuter , Kaçanik

Shiten skuterat

1 EUR

Viti: 2007
12 Sht 00:24 Sportiv , Prizren

choper 125 cc shitet Ndrohet +38349567443

1 EUR

Viti: 1999
01 Sht 20:40 Sportiv , Drenas

U shitë

670 EUR Price Reduced

Viti: 2005
31 Gush 23:00 Skuter , Gjilan

Honda 125 fes

950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
16 Gush 10:22 Skuter , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 1999
14 Korr 15:25 Skuter , Mitrovicë

Honda

1 EUR

Viti: 2003
13 Qer 14:46 Skuter , Mitrovicë

Honda fes 125cc

700 EUR

Viti: 2003
13 Qer 14:28 Skuter , Mitrovicë

Honda 125cc

750 EUR

Viti: 2002
10 Qer 23:24 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet veranda per 8 persana

350 EUR

Viti: 2000
23 Maj 17:47 Sportiv , Prizren

shes honda 125 cc urgjent

350 EUR

Viti: 2010
09 Maj 14:30 Skuter , Shtime

Skuter HONDA 125cc

850 EUR

Viti: 2006
08 Maj 02:00 Skuter , Gjilan

Shitet ndrrohet

1 350 EUR

Viti: 2007
03 Maj 22:48 Skuter , Shtime

Honda Fes panthe

900 EUR

Viti: 2006
03 Maj 12:49 Të tjera , Kastriot

Shitet Honda 250cc

770 EUR

Viti: 2000
09 Pri 16:46 Skuter , Rahovec

shitet

630 EUR

Viti: 2006
06 Pri 17:48 Skuter , Rahovec

shitet

601 EUR

Viti: 2003
02 Pri 23:05 Skuter , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
28 Mar 22:34 Skuter , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
28 Mar 14:55 Skuter , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
05 Mar 12:08 Skuter , Ferizaj

Shitet skuter Honda

750 EUR

Viti: 1999
27 Shk 18:10 Skuter , Prizren

honda dylan 125������������

900 EUR

Viti: 2003
26 Shk 15:57 Skuter , Prizren

honda dylan 125 ������������

900 EUR

Viti: 2003

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda FES125 Pantheon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione