Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | NSR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda NSR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Jan 23:26 Sportiv , Mitrovicë

honda nsr125

1 EUR

17 Sht 00:52 Të tjera , Ferizaj

Honda NSR 125cc

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
15 Gush 01:16 Kros/Enduro , Malishevë

Shitet krosi 600cc

500 EUR

Viti: 1998
13 Gush 15:30 Sportiv , Gjakovë

Honda NSR 125cc

900 EUR

Viti: 2003
08 Gush 07:35 Sportiv , Fushë Kosovë

Nsr Honda 125cc

700 EUR

Viti: 1994
29 Korr 16:46 Skuter , Viti

honda 125

700 EUR

Viti: 1992
28 Qer 01:55 Kros/Enduro , Dardanë

Shitet Krosi

Viti: 1998
17 Qer 03:05 Skuter , Ferizaj

shiten fellne 17 te ardhura nga gjermaniA

270 EUR

Viti: 2002
17 Mar 09:11 Të tjera , Fushë Kosovë

Shes motorin

600 EUR

Viti: 2016
18 Nën 12:31 Sportiv , Mitrovicë

Honda 125 cc

450 EUR

Viti: 1998
09 Qer 00:03 Sportiv , Skenderaj

motor honda

280 EUR

Viti: 2000
14 Pri 16:09 Sportiv , Prizren

Honda nsr

600 EUR

Viti: 1999
14 Pri 15:52 Sportiv , Prizren

Shes ose ndrroj

600 EUR

Viti: 1999
11 Pri 16:42 Sportiv , Prishtinë

Honda Nsr 125 cc

Viti: 2000
18 Dhj 22:41 Sportiv , Dardanë

HONDA NSR 125 KUBIK 2 Takt gjendje trregullt

500 EUR

Viti: 1995
29 Tet 13:09 Sportiv , Mitrovicë

Shitet motorii

850 EUR

Viti: 1998
29 Tet 12:57 Sportiv , Mitrovicë

Shitet motorri Honda 125 cc

850 EUR

Viti: 1998
29 Sht 21:57 Skuter , Prishtinë

Urgjent Honda Motorr 125cc viti 2016

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
24 Sht 10:35 Skuter , Prishtinë

Honda 125cc Viti 2016

2 200 EUR

Viti: 2016
24 Sht 10:35 Skuter , Prishtinë

Honda 125cc Viti 2016

2 200 EUR

Viti: 2016
24 Sht 10:35 Skuter , Prishtinë

Honda 125cc 2016

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2016
31 Gush 08:51 Skuter , Prishtinë

Honda 125cc

2 700 EUR

Viti: 2016
19 Gush 10:29 Sportiv , Prishtinë

Kerkoj pjes per honda 125 cc

Viti: 1999
17 Gush 11:36 Sportiv , Prizren

Honda

400 EUR

Viti: 1989
15 Gush 23:09 Sportiv , Prizren

Honda

400 EUR

Viti: 1989
05 Gush 18:54 Sportiv , Besianë

Honda NSR 125cc

850 EUR

Viti: 1995
03 Gush 17:00 Sportiv , Besianë

Shes motorrin honda , made in italy

450 EUR

Viti: 2005
11 Qer 08:12 Kros/Enduro , Gjilan

Honda NX 250cc

Viti: 1994
03 Qer 22:21 Sportiv , Malishevë

Shitet

1 150 EUR

Viti: 2002
13 Maj 15:26 Kros/Enduro , Shtime

Honda 125c

260 EUR

Viti: 1988
19 Pri 12:02 Kros/Enduro , Shtime

Honda 125c

270 EUR

Viti: 1988
19 Pri 11:41 Kros/Enduro , Shtime

Honda 125c

270 EUR

Viti: 1988
02 Shk 19:15 Sportiv , Drenas

Motorr honda 125 cc

150 EUR

Viti: 2020
22 Sht 17:49 Të tjera , Prizren

Motocikleta

Viti: 1994
02 Sht 01:33 Sportiv , Mitrovicë

Honda NSR 125R

250 EUR

Viti: 2002
21 Korr 12:17 Sportiv , Prishtinë

Shes Motorin Honda Sport

1 EUR

Viti: 2002
03 Korr 02:08 Sportiv , Prizren

Honda 125cc

400 EUR

Viti: 1994
18 Maj 12:50 Sportiv , Besianë

Shes honda nsr

400 EUR

Viti: 2018
18 Pri 09:30 Kros/Enduro , Shtime

Shiteen 70 ero

70 EUR

Viti: 2000
08 Pri 20:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Viti 2017 honda cb500

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
06 Pri 12:16 Sportiv , Drenas

Honda

900 EUR

Viti: 2001
16 Dhj 17:42 Sportiv , Dardanë

HONDA NSR 125

1 000 EUR

Viti: 2001
29 Gush 20:37 Chopper/Coustom , Therandë

Honda chopper me regjistrim

1 170 EUR Price Reduced

Viti: 1981
13 Gush 12:52 Skuter , Ferizaj

U shit flm merr jep

2 000 EUR

Viti: 2004
16 Qer 22:53 Sportiv , Gjilan

Shitet honda 500 cc

Viti: 1994
10 Qer 01:33 Kros/Enduro , Pejë

Kros

650 EUR

Viti: 1990
05 Qer 21:29 Kros/Enduro , Prizren

Honda

1 500 EUR

Viti: 1998
28 Maj 00:26 Sportiv , Besianë

pjes per honda nsr 125

Viti: 1989
27 Maj 22:37 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet urgjent

1 350 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda NSR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione