Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | VF

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VF | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Korr 16:00 Chopper/Coustom , Gjakovë

Honda f750

1 200 EUR

Viti: 2020
12 Tet 14:54 Chopper/Coustom , Gjakovë

Honda VF750 1986

1 650 EUR

Viti: 1986
27 Jan 16:06 Chopper/Coustom , Pejë

Honda 750cc

3 800 EUR

Viti: 1989
22 Gush 15:18 Sportiv , Besianë

HONDA VF1000 V4

800 EUR

Viti: 1986
10 Gush 23:00 Chopper/Coustom , Shtime

Honda chooper

1 500 EUR

Viti: 1990
23 Mar 09:39 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda coustum 750cc

Viti: 1983
13 Mar 23:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet Honda Shadow VT 750cc

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 1998
29 Tet 20:20 Kros/Enduro , Gjilan

Kros

Viti: 2005
23 Tet 22:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Hond Magna VF 750

Viti: 1983
12 Korr 17:29 Touring , Prishtinë

Honda

Viti: 2007
05 Korr 12:10 Kros/Enduro , Therandë

Shitet honda 750cc

Viti: 1993
10 Qer 22:18 Sportiv , Pejë

Shes. Ket. Motorr. Gjendje profekt

1 000 EUR

Viti: 1992
01 Maj 21:56 Sportiv , Pejë

Motorr

850 EUR

Viti: 1991
27 Pri 16:38 Sportiv , Deçan

Shitet

Viti: 1986
23 Mar 13:08 Sportiv , Rahovec

Motorr Honda 750kubik

3 150 EUR

Viti: 2016
16 Mar 20:07 Sportiv , Therandë

shes ndrroj

750 EUR

Viti: 1993
15 Mar 20:10 Sportiv , Therandë

shes Ndrroj

Viti: 1996
13 Shk 23:16 Sportiv , Prishtinë

Shitet

750 EUR

Viti: 1999
12 Shk 17:28 Touring , Gjilan

Motorr Honda

4 500 EUR

Viti: 2014
13 Jan 23:42 Sportiv , Ferizaj

motor per merakli super qmim

2 100 EUR

Viti: 1992
09 Jan 22:22 Sportiv , Therandë

Honda 750F

600 EUR

Viti: 1994
02 Jan 20:41 Sportiv , Prizren

qmimi me marrveshje

Viti: 1993
02 Jan 09:50 Skuter , Therandë

shitet honday 700kubik 700ero

700 EUR

Viti: 2006
21 Tet 10:18 Sportiv , Prishtinë

Shitet urgjent

Viti: 1998
17 Tet 19:55 Sportiv , Prishtinë

Urgjent shitet

600 EUR

Viti: 1998
16 Tet 17:53 Sportiv , Dardanë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1997
08 Sht 11:23 Sportiv , Ferizaj

Shes dhe beje ndrrim

500 EUR

Viti: 1992
21 Gush 19:05 Sportiv , Skenderaj

Shiten dy Motorra

1 100 EUR

Viti: 1986
12 Gush 17:01 Kros/Enduro , Prizren

Honda Afrikatfint

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
12 Gush 08:28 Sportiv , Prizren

Honda 750F

Viti: 1990
24 Korr 15:01 Sportiv , Ferizaj

Honda

Viti: 1988
26 Qer 20:44 Chopper/Coustom , Pejë

Honda 750cc

Viti: 1986
20 Qer 21:16 Sportiv , Pejë

Honda

1 111 EUR

Viti: 1993
12 Qer 18:51 Sportiv , Ferizaj

motor

950 EUR

Viti: 1988
13 Maj 15:42 Sportiv , Pejë

Shes motorin Honda

1 500 EUR

Viti: 1987
09 Maj 00:53 Touring , Pejë

Honda

1 111 EUR

Viti: 1993
26 Pri 16:40 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motoqiklet Chopper

Viti: 2012
26 Pri 12:10 Sportiv , Prishtinë

Motorr

Viti: 2012
03 Pri 22:51 Touring , Ferizaj

motor honda

Viti: 1988
18 Mar 22:15 Të tjera , Pejë

Honda

Viti: 1997
12 Jan 16:42 Chopper/Coustom , Prizren

honda pa mashin

430 EUR

Viti: 1999
09 Jan 20:30 Sportiv , Gjilan

Honda

1 300 EUR

Viti: 1984
07 Nën 21:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Honda NC750

8 000 EUR

Viti: 2015
04 Nën 11:42 Të tjera , Skenderaj

Shes Motorr Honda

1 200 EUR

Viti: 1990
25 Sht 19:35 Sportiv , Ferizaj

Shes

700 EUR

Viti: 1992
07 Sht 20:41 Chopper/Coustom , Dardanë

honda 750 cc

Viti: 1987
17 Korr 22:41 Të tjera , Prizren

750cc

700 EUR

Viti: 1995
15 Qer 00:34 Sportiv , Skenderaj

Honda VF750F -84

Viti: 1984

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione