Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | KLR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Korr 23:07 Kros/Enduro , Vushtrri

Kawasaki 650

1 300 EUR

Viti: 2003
08 Korr 15:11 Kros/Enduro , Vushtrri

Kawasaki klr 650

1 300 EUR

Viti: 2002
03 Qer 14:47 Të tjera , Viti

Shitet atv

300 EUR Price Reduced

Viti: 2021
09 Dhj 22:59 Kros/Enduro , Mitrovicë

Motorr kros

1 200 EUR

Viti: 1992
13 Sht 14:43 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet kawasaki KLR 600cc

1 400 EUR

Viti: 1988
01 Gush 23:13 Touring , Prishtinë

KAWASAKI KLR 650 2008

1 200 EUR

Viti: 2008
09 Jan 01:01 Kros/Enduro , Ferizaj

Kavasaki 650 cc

400 EUR

Viti: 2004
03 Korr 22:22 Kros/Enduro , Prizren

Shes kawasaki 650 cc

1 EUR

Viti: 1994
21 Pri 09:37 Kros/Enduro , Prizren

Shes kawasaki 650

1 EUR

Viti: 1993
11 Pri 19:39 Kros/Enduro , Ferizaj

kros kawasaki 650 cc

1 500 EUR

Viti: 2002
09 Gush 16:30 Sportiv , Gjilan

Kawasaki tengai 650cc

2 000 EUR

Viti: 1990
07 Gush 16:46 Sportiv , Gjilan

Shitet Motorri qmimi sipas marrveshjes

2 000 EUR

Viti: 1990
01 Korr 10:59 Të tjera , Gjakovë

kawasaki

1 900 EUR

Viti: 2004
11 Nën 23:37 Kros/Enduro , Prizren

Urgjend kross kawasaki

480 EUR Price Reduced

Viti: 2003
31 Korr 14:53 Kros/Enduro , Prizren

Shitet kawasakii urgjent!!

550 EUR

Viti: 1996
22 Qer 18:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kawasaki

1 000 EUR

Viti: 1998
09 Pri 14:15 Sportiv , Vushtrri

Boj ndrrim me motorr

Viti: 2006
05 Pri 22:57 Kros/Enduro , Prizren

kawasaki klr 600 shitet urgjent

950 EUR

Viti: 1985
02 Mar 22:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

shitet kawasaki

700 EUR

Viti: 1986
17 Nën 19:06 Kros/Enduro , Prizren

Shitet krosi kawasaki

Viti: 1997
13 Tet 16:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Kawasaki 600 cc

5 000 EUR

Viti: 2010
19 Korr 10:45 Kros/Enduro , Prizren

shitet kros enduro 600cc

Viti: 2000
28 Maj 10:38 Sportiv , Prizren

Shitet motori

4 850 EUR

Viti: 2005
15 Pri 18:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Kros kawasaki

1 100 EUR

Viti: 1987
12 Mar 21:49 Sportiv , Rahovec

Motor kawasaki

550 EUR

Viti: 1998
28 Shk 16:09 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motor Kavasaki ninja

1 700 EUR

Viti: 1997
13 Shk 19:23 Sportiv , Burim

shitet urxhent

Viti: 1997
16 Dhj 19:35 Kros/Enduro , Ferizaj

Kawasaki klr600

500 EUR

Viti: 1991
09 Dhj 16:02 Kros/Enduro , Prizren

Kawasaki klr 600

1 200 EUR

Viti: 1985
02 Sht 13:24 Kros/Enduro , Ferizaj

Kawasaki ninja 600 kubik

3 500 EUR

Viti: 2002
31 Gush 23:43 Kros/Enduro , Gjakovë

Kawasaki 600 klr

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1987
14 Gush 14:59 Kros/Enduro , Gjakovë

Kawasaki klr 600

1 300 EUR

Viti: 1987

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione