Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:28 Kros/Enduro , Burim

Kross

1 EUR

05 Mar 23:02 Kros/Enduro , Burim

Shitet lifani 2015

1 EUR

16 Tet 16:18 Skuter , Mitrovicë

Lifan 110 Cc me dogan

550 EUR

28 Gush 18:04 Sportiv , Burim

Shitet

Viti: 2021
24 Qer 12:09 Kros/Enduro , Burim

Motoqikleta

1 200 EUR

Viti: 2008
11 Maj 23:27 Kros/Enduro , Burim

Kros 110cc

300 EUR

Viti: 2017
11 Maj 17:14 Kros/Enduro , Burim

Kros 110cc

300 EUR

Viti: 2017
07 Dhj 18:18 Kros/Enduro , Ferizaj

Mini kros

500 EUR

Viti: 2015
15 Nën 10:20 Skuter , Ferizaj

Shes Skuter Gjendje te mir me dokumenta 150Kubik

220 EUR Price Reduced

Viti: 2011
11 Korr 13:22 Skuter , Gjakovë

Ngjendje perfekte

800 EUR

Viti: 2018
03 Qer 00:22 Skuter , Drenas

Shes motorr

1 EUR

Viti: 2020
03 Maj 12:56 Skuter , Ferizaj

Wuyang 110cc

Viti: 2019
07 Pri 14:29 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Atv 350 cc

750 EUR

Viti: 2009
06 Mar 10:41 Chopper/Coustom , Pejë

Motorr chuper

1 700 EUR

Viti: 2008
07 Jan 18:07 Me katër rrota/ATV , Therandë

Motorr ATV

Viti: 2012
08 Dhj 17:33 Të tjera , Fushë Kosovë

lifan kpr 158 cc

550 EUR

Viti: 2015
13 Nën 15:32 Kros/Enduro , Prishtinë

Cafe racer motor

1 000 EUR

Viti: 1999
06 Tet 20:43 Sportiv , Kastriot

shitet bickleta 70 ero

70 EUR

Viti: 2009
05 Tet 08:14 Të tjera , Burim

shes-ndrroj

Viti: 2010
18 Gush 10:40 Sportiv , Pejë

Motorri gjendje rregullt

650 EUR

Viti: 2019
26 Korr 22:22 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes krossin lifan 125cc

150 EUR

Viti: 2010
16 Korr 22:15 Kros/Enduro , Gjilan

Kros

1 EUR

Viti: 2020
15 Korr 21:59 Sportiv , Viti

Motorr sportiv

800 EUR

Viti: 2013
14 Pri 11:10 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr

350 EUR

Viti: 2019
13 Pri 11:38 Skuter , Pejë

shitet

700 EUR

Viti: 2014
12 Pri 22:40 Kros/Enduro , Dragash

Shitett krosi ngjendje trregullt

Viti: 1995
07 Pri 01:28 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet ATV 300cc

1 600 EUR

Viti: 2010
18 Mar 16:14 Kros/Enduro , Dragash

Krosi 200 cc

Viti: 1995
12 Mar 19:09 Skuter , Skenderaj

Skuter Wuyang

850 EUR

Viti: 2019
11 Shk 21:06 Skuter , Prishtinë

Motorri 110cc Wuyang

550 EUR

Viti: 2018
25 Jan 18:20 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

ATV 125cc

440 EUR

Viti: 2010
20 Dhj 17:43 Kros/Enduro , Dragash

Shitett krosii 200 cc

Viti: 1995
20 Nën 16:35 Kros/Enduro , Dragash

Shitet krosi 200cc

Viti: 1995
31 Gush 17:35 Sportiv , Prishtinë

shess

180 EUR

Viti: 2008
26 Gush 15:51 Skuter , Prishtinë

Skuter lifan

430 EUR

Viti: 2011
26 Gush 01:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Shes Qoper lifan

1 260 EUR Price Reduced

Viti: 2008
25 Gush 14:15 Skuter , Prishtinë

Lifan 125cc

420 EUR

Viti: 2011
18 Gush 12:22 Kros/Enduro , Gjilan

shes mini crosin 125cc 4 taksh ne gjendje te mir

300 EUR

Viti: 2008
16 Gush 13:16 Skuter , Prishtinë

Lifan 125cc 6mij tkalume

500 EUR

Viti: 2006
14 Gush 15:46 Skuter , Mitrovicë

Woyang lifan

850 EUR

Viti: 2019
13 Korr 01:45 Të tjera , Mitrovicë

Motor 2018 110 cc

900 EUR

Viti: 2018
15 Qer 20:50 Kros/Enduro , Prizren

Mini kros 125cc

290 EUR

Viti: 2010
19 Maj 14:53 Kros/Enduro , Gjilan

Kros 110 cc

800 EUR

Viti: 2018
03 Maj 19:57 Kros/Enduro , Prizren

Lifan ssr 125cc

650 EUR

Viti: 2010
07 Shk 17:46 Kros/Enduro , Pejë

Lifan 250 cc

800 EUR

Viti: 2017

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione