Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Aerox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Aerox | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Sht 17:09 Skuter , Prizren

Aerox

100 EUR

Viti: 2013
16 Gush 21:36 Sportiv , Besianë

Shitet bicikleta

100 EUR

Viti: 2021
10 Gush 00:40 Kros/Enduro , Viti

Urgjent

500 EUR

Viti: 2014
01 Korr 00:10 Sportiv , Gjilan

bicikleta

450 EUR

Viti: 2012
16 Maj 16:35 Skuter , Gjilan

Shitet Aeroxi 49 cc Urgjent

620 EUR

Viti: 2000
10 Pri 10:10 Skuter , Gjilan

Arox

800 EUR

Viti: 2000
31 Mar 09:25 Skuter , Gjilan

shitet skuteri 50cc

350 EUR

Viti: 2010
19 Mar 14:09 Skuter , Gjilan

Shittett urgjeentt..

Viti: 2020
23 Shk 18:32 Skuter , Pejë

Shitet skuteri elektronik

1 000 EUR

Viti: 2021
20 Shk 08:53 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin

900 EUR

Viti: 2008
14 Sht 21:14 Skuter , Ferizaj

skuter

650 EUR

Viti: 2005
13 Sht 01:47 Kros/Enduro , Pejë

400

400 EUR

Viti: 2003
03 Sht 14:20 Skuter , Besianë

Shitet skuteri ne gjendje te mir

370 EUR

Viti: 2004
05 Gush 22:10 Të tjera , Prishtinë

shiten dorza per skutera

Viti: 2021
24 Korr 22:12 Skuter , Besianë

Shitet skuterat ne gjendje te mir

750 EUR

Viti: 2015
17 Korr 22:31 Skuter , Besianë

Shitet skuteri aerox

500 EUR

Viti: 2002
17 Korr 13:02 Skuter , Besianë

Shitet skuteri yamaha

500 EUR

Viti: 2002
28 Qer 19:11 Skuter , Prizren

Shitet 50cc në gjendje të rregullt

550 EUR Price Reduced

Viti: 2018
07 Qer 13:16 Skuter , Gjakovë

Skuter

460 EUR

Viti: 2011
02 Qer 19:41 Të tjera , Gjilan

Shitet uspuhi

60 EUR

Viti: 2020
26 Maj 10:31 Skuter , Prizren

Ne gjendje te mir shum i doganuar

550 EUR

Viti: 2015
25 Maj 00:03 Sportiv , Gjilan

Areox

900 EUR

Viti: 2003
22 Maj 12:20 Skuter , Gjilan

Kymco

850 EUR

Viti: 2009
17 Maj 21:45 Skuter , Gjilan

Kerkoj skuter

Viti: 2015
15 Maj 01:33 Skuter , Prishtinë

kerkoj skuter deri 200 euro

Viti: 1993
22 Pri 16:40 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri 50 cc

160 EUR

Viti: 1997
21 Pri 00:07 Të tjera , Drenas

Bateri 12v 18 amp

25 EUR

Viti: 2014
20 Pri 17:10 Skuter , Vushtrri

Yamaha aerox skuter 50cc

400 EUR

Viti: 2015
16 Pri 01:26 Skuter , Mitrovicë

Aerox ekstra

700 EUR

Viti: 2008
09 Mar 14:05 Skuter , Prizren

shiten dy aeroexa

Viti: 2009
15 Tet 22:25 Të tjera , Prishtinë

Trotinet elektronik full ekstra

450 EUR

Viti: 2020
08 Tet 21:56 Skuter , Deçan

Skuter 150cc

550 EUR

Viti: 2008
28 Sht 19:20 Skuter , Gjilan

skuter mondial 150 kubik

330 EUR

Viti: 2008
16 Sht 11:29 Skuter , Gjilan

Shitet aerox 49cc n gjendje t rregullt

600 EUR

Viti: 2005
09 Gush 11:58 Skuter , Mitrovicë

#malossi stage6

999 EUR

Viti: 2017
15 Korr 21:09 Të tjera , Prizren

Shesë biçikleta per femije

25 EUR

Viti: 2016
15 Qer 15:22 Sportiv , Besianë

Bicikleta

Viti: 2018
26 Maj 11:46 Skuter , Mitrovicë

Kerkoj skuter

200 EUR

Viti: 2004
19 Maj 12:32 Skuter , Prishtinë

Motorr skuter 125cc

Viti: 2020
09 Maj 01:38 Skuter , Drenas

Kerkoj skuter me ble lajmronu viber +38346158173

Viti: 2008
05 Maj 00:44 Skuter , Prishtinë

Skuter 125cc me dogan

850 EUR

Viti: 2019
22 Pri 15:56 Kros/Enduro , Pejë

Mini kros

200 EUR

Viti: 2007
20 Pri 16:29 Sportiv , Kaçanik

Bicklet

170 EUR

Viti: 2020
26 Shk 14:11 Skuter , Gjilan

Shitet urgjent tiptop aeroxi

400 EUR

Viti: 2011
03 Dhj 19:28 Të tjera , Drenas

Bicikleta

2 300 EUR

Viti: 2018
18 Nën 01:01 Skuter , Gjilan

Qen dalmat femen mashkull ndrrim me skuter

250 EUR

Viti: 2015
16 Nën 16:18 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shes motoqikleten

Viti: 2019
30 Sht 17:19 Sportiv , Besianë

shes bicikel

350 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Aerox | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione