Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Mondial

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Mondial | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 21:45 Skuter , Ferizaj

Shitet Mondial

1 EUR

25 Shk 23:54 Skuter , Besianë

Mondial

430 EUR

16 Shk 20:35 Skuter , Mitrovicë

Skuter 150cc

370 EUR

25 Jan 22:50 Skuter , Lipjan

Shitet për pjes

80 EUR

11 Jan 01:36 Skuter , Besianë

Shitet MONDIALI 150CC ME DOKUMENTA URGJENT

220 EUR

07 Jan 14:45 Skuter , Kastriot

Shes mondial r 150cc

300 EUR

02 Jan 06:53 Skuter , Kastriot

Mondial R 150cc

350 EUR

29 Dhj 19:11 Skuter , Kastriot

Mondial r 150cc

350 EUR

14 Dhj 23:54 Skuter , Vushtrri

mondial rf

400 EUR

24 Nën 18:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kastriot

Mondial R

450 EUR

22 Nën 19:22 Skuter , Prishtinë

Mondial Skuter 150 cc

140 EUR

14 Nën 08:34 Skuter , Viti

Shitet Motorri Mondial

400 EUR Price Reduced

13 Nën 23:45 Skuter , Shtime

Shitet Mondial 150cc

320 EUR

12 Nën 23:36 Skuter , Mitrovicë

Shitet skuteri 150cc

10 Nën 20:30 Skuter , Mitrovicë

350€ mondial 150 cc

350 EUR

05 Nën 13:52 Skuter , Rahovec

Skuter

150 EUR

04 Nën 01:34 Skuter , Vushtrri

SHES MONDIAL RF 150CC TIPTOP

1 EUR

27 Tet 00:59 Skuter , Therandë

Mondial

250 EUR

Viti: 2021
25 Tet 11:46 Skuter , Prishtinë

Mondial RF 150 cc

650 EUR

17 Tet 16:44 Skuter , Vushtrri

Shes skuter 150cc

1 EUR

17 Tet 16:44 Skuter , Vushtrri

Shes skuter 150cc me dokumenta

1 EUR

14 Tet 05:40 Skuter , Prishtinë

Mondial 150cc

200 EUR

Viti: 2008
09 Tet 23:27 Skuter , Prishtinë

Mondial 150cc

600 EUR

Viti: 2008
07 Tet 11:08 Skuter , Viti

Skuter

370 EUR

Viti: 2008
02 Tet 15:15 Skuter , Lipjan

Mondial 150cc

530 EUR

Viti: 2008
01 Tet 18:15 Skuter , Besianë

Shes skuterin

500 EUR

Viti: 2008
01 Tet 12:59 Skuter , Mitrovicë

Mondial

1 EUR

27 Sht 21:25 Skuter , Prishtinë

Mondial 150cc

600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
26 Sht 13:15 Skuter , Mitrovicë

Mondial RF 150 cc

280 EUR

Viti: 2008
24 Sht 23:46 Skuter , Mitrovicë

Shitet mondial RF

1 EUR

Viti: 2008
19 Sht 00:46 Skuter , Gjilan

Në shitje

200 EUR

Viti: 2006
18 Sht 22:44 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2008
15 Sht 02:18 Skuter , Besianë

Skuteri 150 cc 290 euro

290 EUR

Viti: 2007
07 Sht 21:46 Të tjera , Gjilan

Motorr Ne shtije

800 EUR

Viti: 2018
26 Gush 15:05 Skuter , Besianë

Shitet MONDIALI HSI 150CC ME DOKUMENTA URGJENT

380 EUR

Viti: 2008
24 Gush 04:03 Skuter , Prishtinë

Shitet MONDIALI HSI 150CC ME DOKUMENTA

380 EUR

Viti: 2008
23 Gush 09:06 Skuter , Shtime

Shitet Skuteri Mondial 150cc

350 EUR

Viti: 2008
23 Gush 01:22 Skuter , Prishtinë

Shitet MONDIALI 150CC ME DOKUMENTA

380 EUR

Viti: 2008
14 Gush 21:57 Skuter , Shtime

Shitet Skuteri Mondial 150cc

400 EUR

Viti: 2008
10 Gush 01:52 Skuter , Prishtinë

Shitet Motorri

Viti: 2008
09 Gush 21:29 Skuter , Kaçanik

Skuter - mondial

300 EUR

Viti: 2007
03 Gush 11:19 Skuter , Fushë Kosovë

Mondial 150cc

450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
26 Korr 09:57 Sportiv , Fushë Kosovë

Blej skutera bllokum defekt

111 EUR

Viti: 2015
25 Korr 15:05 Skuter , Pejë

Mondial 150 hsi

500 EUR

Viti: 2010
24 Korr 15:19 Skuter , Prishtinë

Mondial

300 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Mondial | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione