Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 11:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

bicikell

50 EUR

20 Mar 22:37 Me katër rrota/ATV , Pejë

Polaris

13 Mar 12:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Polaris RMK 800 -16

9 500 EUR

09 Mar 14:33 Të tjera , Pejë

Polaris 163 Pro RMK 800cc

8 700 EUR

13 Shk 09:51 Sportiv , Prishtinë

Polaris

6 990 EUR

13 Shk 09:49 Terren/Offroad , Prishtinë

Polaris motor bore

6 700 EUR

13 Nën 13:01 Sportiv , Ferizaj

Motorr Bore

27 Qer 11:57 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris Scambler 2021 1000cc

1 EUR

Viti: 2021
27 Maj 20:01 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet

59 EUR

Viti: 2018
22 Pri 01:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Polaris

22 000 EUR

Viti: 2015
23 Mar 18:22 Terren/Offroad , Prishtinë

Polaris rzr 900 pa dogane

1 EUR

Viti: 2015
18 Mar 06:31 Me katër rrota/ATV , Prizren

Polaris XP Ranger 900

Viti: 2021
12 Mar 23:13 Me katër rrota/ATV , Prizren

POLARIS PRO RMK 800

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2020
16 Shk 23:32 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorr per bore Polaris Fusion 900

7 000 EUR

Viti: 2005
14 Shk 02:44 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shiten...

111 EUR

Viti: 2008
04 Jan 09:17 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris 4x4

5 950 EUR

Viti: 2007
15 Qer 17:32 Me katër rrota/ATV , Pejë

Polaris sportsman ace570cc

8 999 EUR

Viti: 2015
27 Maj 00:08 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Polaris

15 500 EUR

Viti: 2019
23 Maj 00:40 Të tjera , Deçan

Polaris 800

Viti: 2014
16 Maj 10:29 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Polaris 500 ccm

Viti: 2004
31 Jan 16:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Skii doo

2 300 EUR

Viti: 2002
23 Jan 14:35 Sportiv , Prishtinë

Polaris 2.4 i. 175 ps

33 000 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione