Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ktm | Prizren | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

KTM , 42
Gasgas , 1
Honda , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ktm,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ktm Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Dhj 20:34 Kros/Enduro , Prizren

Ktm sxf 350 2017

4 800 EUR

11 Nën 17:54 Kros/Enduro , Prizren

Shitet KTM 350cc Enduro

2 600 EUR

Viti: 2007
28 Sht 11:16 Kros/Enduro , Prizren

KTM

1 200 EUR

Viti: 1994
26 Sht 21:15 Kros/Enduro , Prizren

Shitje

Viti: 2004
22 Sht 20:38 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 450 exc-f

Viti: 2008
03 Gush 07:58 Kros/Enduro , Prizren

KTM 400

1 EUR

Viti: 1992
20 Korr 23:03 Kros/Enduro , Prizren

Shes ose Ndrroj KTM 400

1 EUR

Viti: 1992
04 Korr 07:29 Kros/Enduro , Prizren

KTM 400 (Shes - Ndrroj)

1 400 EUR

Viti: 1992
01 Korr 23:01 Kros/Enduro , Prizren

ktm 400exc

Viti: 2003
29 Qer 11:50 Kros/Enduro , Prizren

KTM 400 CC - Shes ose Ndrroj

1 EUR

Viti: 1992
31 Maj 22:20 Kros/Enduro , Prizren

Shes Kros KTM 2018

4 200 EUR

Viti: 2018
20 Mar 12:59 Sportiv , Prizren

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
17 Shk 19:21 Kros/Enduro , Prizren

KTM 400CC

1 200 EUR

Viti: 1996
15 Shk 01:05 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 400cc

1 200 EUR

Viti: 1996
29 Gush 14:15 Kros/Enduro , Prizren

KTM Duke

Viti: 1996
22 Gush 16:43 Terren/Offroad , Prizren

Full cros

2 600 EUR

Viti: 2008
22 Gush 16:43 Touring , Prizren

Full cros

2 500 EUR

Viti: 2008
17 Maj 20:52 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Bandashi KTM

Viti: 2014
20 Tet 21:30 Kros/Enduro , Prizren

Shitet ktm

1 EUR

Viti: 2003
20 Tet 19:07 Kros/Enduro , Prizren

KTM 250cc

1 700 EUR

Viti: 1997
20 Tet 12:33 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 250

1 800 EUR

Viti: 1997
07 Sht 09:50 Kros/Enduro , Prizren

Shes KTM

1 500 EUR

Viti: 1996
05 Sht 12:13 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 250 cc 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
29 Gush 21:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shes ose ndrroj KTM 450 exc

2 600 EUR

Viti: 2004
03 Korr 11:13 Kros/Enduro , Prizren

YAMAHA YZ450F 2014

Viti: 2014
14 Mar 16:11 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 300cc 2t

1 400 EUR

Viti: 1996
21 Shk 21:19 Kros/Enduro , Prizren

KTM

Viti: 1996
30 Dhj 00:51 Kros/Enduro , Prizren

KTM exc 400

2 250 EUR

Viti: 2003
18 Nën 21:54 Kros/Enduro , Prizren

Kros

2 500 EUR

Viti: 2001
11 Nën 21:27 Kros/Enduro , Prizren

KTM. SX-F. 250. 2010

Viti: 2010
27 Tet 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

U shitttt

500 EUR

Viti: 1997
14 Korr 09:22 Kros/Enduro , Prizren

Kross KTM

600 EUR

Viti: 2005
19 Qer 14:47 Kros/Enduro , Prizren

Shitet ktm 200cc

1 350 EUR

Viti: 2000
10 Maj 14:37 Kros/Enduro , Prizren

shitet ktm

Viti: 2004
24 Tet 22:17 Kros/Enduro , Prizren

Ktm

Viti: 1995
14 Korr 00:16 Kros/Enduro , Prizren

KTM 400 exc 4T

2 399 EUR

Viti: 2003
13 Korr 22:05 Kros/Enduro , Prizren

Moto cross KTM

1 600 EUR

Viti: 1999
18 Mar 00:30 Kros/Enduro , Prizren

Ktm

1 250 EUR

Viti: 1999
15 Dhj 15:28 Kros/Enduro , Prizren

KTM 125 FULL KROSS

1 000 EUR

Viti: 1990
19 Tet 12:58 Kros/Enduro , Prizren

KTM 125 FULL CROSS me dokumenta

1 100 EUR

Viti: 1990
17 Tet 23:21 Kros/Enduro , Prizren

KTM 125 FULL Cros...

1 100 EUR

Viti: 1990
03 Tet 13:52 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 97

850 EUR

Viti: 1997
07 Sht 21:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Kros

Viti: 2007
06 Sht 13:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Ktm 640 lc4

1 300 EUR

Viti: 2003
07 Korr 01:51 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 400cc 4T

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ktm | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ktm ktm Ktm KTM KTM KTM ktm ktm ktm ktm

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione