Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter Në shitje (Shitet, Shes) në Pejë

Adly , 11
Aeon , 3
Aixam , 3
Aprilia , 110
Baotian , 6
Barossa , 1
Bashan , 1
Beeline , 2
Benelli , 6
Beta , 2
Bimota , 8
BMW , 5
BSA , 1
CFMOTO , 1
CPI , 4
Daelim , 3
Derbi , 1
e-max , 1
Generic , 2
Gilera , 82
Gorilla , 1
Honda , 72
Husaberg , 2
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 7
Kawasaki , 2
Keeway , 10
Kimi , 1
Knievel , 1
Kymco , 47
Laverda , 5
Lifan , 8
Linhai , 2
LML , 1
Malaguti , 30
MBK , 6
Motobi , 1
Motowell , 9
Mz , 1
NSU , 1
Online , 6
Peugeot , 74
PGO , 4
Piaggio , 492
Polaris , 1
Puch , 5
Rivero , 1
Shineray , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 34
SYM , 49
TGB , 4
Vespa , 55
Yamaha , 234

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:51 Skuter , Pejë

Skuter Elektrik

1 500 EUR

Dje 16:52 Skuter , Pejë

Honda 125 cc 2005

900 EUR

Dje 15:48 Skuter , Pejë

Gilera Runner 50Cc

Dje 14:32 Skuter , Pejë

Yamaha X-Max 250 ccm

1 750 EUR

Dje 13:17 Skuter , Pejë

Beverly 350sport

2 800 EUR

Dje 11:39 Skuter , Pejë

Gilera runner 125 cc

1 EUR Price Reduced

Dje 09:48 Skuter , Pejë

Yamaha 125i ABS 2011

2 150 EUR

21 Sht 16:08 Skuter , Pejë

Yamaha X-MAX 250CC

1 750 EUR

21 Sht 05:30 Skuter , Pejë

Vespa Gts 300 cc 2017 Abs Asr

4 200 EUR

20 Sht 09:09 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350i.e 2016 me dogan

4 300 EUR

20 Sht 08:32 Skuter , Pejë

PIAGGIO.MEDLEY.S 125 ABS 2016 8000KM

2 750 EUR

19 Sht 08:59 Skuter , Pejë

Shitet/Ndrohet

3 850 EUR

19 Sht 08:59 Skuter , Pejë

Shitet/Ndrohet

2 100 EUR

17 Sht 23:00 Skuter , Pejë

Shitet motorri aprilia leonardo 125cc

700 EUR

15 Sht 17:08 Skuter , Pejë

Vespa 125cc 2015 vetem 13.000km i doganuar

1 950 EUR

12 Sht 06:05 Skuter , Pejë

SHITET BEVERLY 500cc

11 Sht 23:06 Skuter , Pejë

Honda Dylan

850 EUR

11 Sht 12:11 Skuter , Pejë

u shittt

1 000 EUR Price Reduced

09 Sht 21:24 Skuter , Pejë

Beta 50cc

450 EUR

09 Sht 19:45 Skuter , Pejë

Aprilia Leonardo 125cc

750 EUR

08 Sht 23:46 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350cc ST

3 500 EUR

08 Sht 15:34 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 400 HPE 2021

5 800 EUR

07 Sht 17:23 Skuter , Pejë

Motori me rryme

350 EUR

06 Sht 23:52 Skuter , Pejë

Aprilia atlantic

1 300 EUR

04 Sht 10:30 Skuter , Pejë

Shitet

550 EUR

03 Sht 15:36 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350cc ST

3 600 EUR

01 Sht 01:21 Skuter , Pejë

Piaggio ����

31 Gush 19:01 Skuter , Pejë

Yamaha 125i ABS 2011

2 150 EUR

30 Gush 23:57 Skuter , Pejë

SHITET BEVERLY 350CC

30 Gush 15:25 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 250cc

29 Gush 14:39 Skuter , Pejë

Shiten peshat (Ansoret)

28 Gush 02:20 Skuter , Pejë

Shitet urgjent beverly 350

2 900 EUR

27 Gush 01:09 Skuter , Pejë

Motorr-HL-150 Cc

600 EUR

26 Gush 21:12 Skuter , Pejë

PLLASTIKAT DHE SHTOPI PËR VESPA GT dhe GTS

160 EUR

25 Gush 15:56 Skuter , Pejë

Shes motorin Vespa 300cc

3 999 EUR

25 Gush 08:14 Skuter , Pejë

Motorr-HL-150 Cc

650 EUR

25 Gush 00:43 Skuter , Pejë

Skuter Honda SH125cc

86 EUR

24 Gush 12:30 Skuter , Pejë

Yamaha 125

1 650 EUR Price Reduced

24 Gush 08:25 Skuter , Pejë

Vespa GTS 250cc

1 800 EUR

23 Gush 02:43 Skuter , Pejë

Motorrr

7 000 EUR

21 Gush 11:33 Skuter , Pejë

Yamaha x max

3 700 EUR Price Reduced

18 Gush 12:50 Skuter , Pejë

Shes Motorr HL-150 Cc

600 EUR

18 Gush 03:24 Skuter , Pejë

Shitet skuteri

1 800 EUR

16 Gush 19:04 Skuter , Pejë

Piaggio x7 300ie

2 100 EUR

16 Gush 18:37 Skuter , Pejë

Piaggio x7 300ie evo

2 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione