Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Yamaha | Aerox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Aerox | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:49 ,

Shitet Skuteri

850 EUR

Viti: 2013
13 Pri 21:41 ,

Shitet aeroxi

750 EUR

Viti: 2003
12 Pri 10:13 ,

Yamaha aerox

650 EUR

Viti: 2002
12 Pri 01:53 ,

Yamaha

Viti: 2002
12 Pri 01:41 ,

Yamaha aerox

750 EUR

Viti: 2007
10 Pri 08:14 ,

shitet areoxi 101cc

950 EUR

Viti: 2006
09 Pri 00:32 ,

Yamaha aerox 101cc

800 EUR

Viti: 2001
08 Pri 15:48 ,

Yamaha Aerox 80cc

470 EUR

Viti: 2007
31 Mar 09:53 ,

Aerox 50cc

Viti: 2004
28 Mar 17:35 ,

Yamaha aerox 101cc

444 EUR

Viti: 2000
14 Mar 13:40 ,

Skuter

450 EUR

Viti: 2005
08 Mar 23:39 ,

Yamah aerox 80cc

450 EUR

Viti: 2007
07 Mar 22:57 ,

AREOX

9 999 999 EUR

Viti: 2010
02 Mar 22:23 ,

YAMAHA AEROX

600 EUR

Viti: 2006
02 Mar 00:25 ,

Shitet skuteri aerox

750 EUR

Viti: 2007
20 Shk 11:14 ,

Areox

Viti: 2001
18 Shk 20:53 ,

Aerox 101Cc Me dokumenta

12 EUR

Viti: 2002
14 Shk 19:02 ,

yamha aerox

600 EUR

Viti: 2002
13 Shk 23:39 ,

Yamaha aerox

Viti: 2020
11 Shk 12:22 ,

Yamaha Aerox full sport

Viti: 2002
02 Shk 10:45 ,

Shitet skuteri aerox

2 EUR

Viti: 2010
25 Jan 11:19 ,

Shitet skuteri ose ndrrohet

500 EUR

Viti: 2000
10 Jan 13:36 ,

shitet aeroxi 101cc

650 EUR

Viti: 2007
06 Jan 22:52 ,

Aerox 80cc

1 000 EUR

Viti: 2015
03 Dhj 15:32 ,

Yamaha Aerox R

700 EUR

Viti: 2008
18 Nën 17:47 ,

Areox Yamaha

300 EUR

Viti: 2005
17 Nën 15:18 ,

Shitet Yamaha Areox

600 EUR

Viti: 2002
13 Nën 20:36 ,

Aerox

Viti: 2014
07 Nën 21:20 ,

Aerox

1 500 EUR

Viti: 2015
06 Nën 18:04 ,

Aerox yamaha

Viti: 2014
20 Tet 23:01 ,

yamaha aerox 50cc

500 EUR

Viti: 2000
18 Tet 22:11 ,

Aerox 49 Cc

600 EUR

Viti: 2003
11 Tet 17:53 ,

Yamaha Aerox 100 cc 2009

600 EUR

Viti: 2009
04 Tet 12:14 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
03 Tet 14:09 ,

Yamaha aerox 2015

1 800 EUR

Viti: 2015
02 Tet 21:36 ,

yamaha aerox 50cc

Viti: 2000
28 Sht 08:38 ,

aerox 50cc

Viti: 2000
27 Sht 01:00 ,

Yamaha aerox

800 EUR

Viti: 2010
25 Sht 13:20 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
23 Sht 22:17 ,

Shitet Urgjentt Yamaha Aerox

1 EUR

Viti: 1998
21 Sht 19:59 ,

Shitet Yamaha Aerox

630 EUR

Viti: 1998
18 Sht 19:01 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 2007
16 Sht 23:13 ,

(U SHIT)

650 EUR

Viti: 2007
15 Sht 16:50 ,

Yamaha Aerox

620 EUR

Viti: 2008
14 Sht 09:31 ,

shes motorr elektrik

800 EUR

Viti: 2020
12 Sht 22:09 ,

Shitet Skuteri

900 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Aerox | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione